Een bank van de bank Het is tijd voor de Rabobank Rabobank -8- Nu de vakantie voor de meeste er weer op zit, Word het weer tijd voor wat actie. Op 3 okt. as. vind er in Oostrum het Outdoor Toernooi 2004 plaats. Inschrijven voor dit toernooi kan tot 19 sept. a 5.00 bij Ruud de Mulder of Jos Heidens. De start is om 1300 uur. Voor de TC OICA Clubkampioenschappen enkel 2004 kan men zich nog opgeven tot en met zaterdag 4 september Natuurlijk weer bij de technische commissie, Ruud de Mulder Jos Heidens. Deze kampioenschappen zijn voor zowel de senioren als de junioren, dames en heren. Clubkampioen worden is geweldig ,maar de olympische gedachten staat bij ons hoog in het vaandel. Doe daarom allemaal mee en maak er een prachtige happening van. Het hoofdkantoor van Rabobank Venray Meerlo-Wanssum ondergaat momenteel een ware metamorfose. Op 11 oktober 2004 is het kantoor weer geopend. Op 12 november zal de feestelijke heropening plaatsvinden. Bij de medewerkers van Rabobank Venray Meerlo-Wanssum is het idee geboren om bij gelegenheid hiervan een geheel eigen kado te schenken aan de bevolking van het werkgebied van de bank. Met het thema: 'een bank van de bank' gaan zij op zaterdag 11 september 2004 de handen uit de mouwen steken. In de 14 dorpen uit het werkgebied van de bank plaatsen zij een picknickset, bestaande uit 2 zitbanken en een tafel. (Uitzondering hierin is Venray waar op een later tijdstip, tijdens de centrumvernieuwing, een bank geschonken zal worden). Alle bankmedewerkers verzamelen zich vanaf 07.30 uur op het Schouwburgplein. Na het startschot om 08.00 uur vertrekt ieder naar de hem/haar toegewezen locatie. De klus moet die dag om 12.00 uur geklaard zijn. Dat is de uitdaging! Daarna vertrekken alle medewerkers weer naar Venray en om 13.00 uur worden de banken officieel overgedragen aan de Gemeente Venray en Gemeente Meerlo-Wanssum. In overleg met de dorpsraden en de gemeenten Meerlo-Wanssum en Venray zijn de locaties voor de picknickset bepaald. In Castenray is dat het Speelveldje aan de Castelostraat. Wij nodigen alle inwoners van Castenray uit om op 11 september tussen 08.15 en 12.00 uur een kijkje te komen nemen op de genoemde locatie. Belangstelling en aanmoediging tijdens de uitdaging zal de uitvoerders enorm stimuleren! TENNISCLUB OlPLQ - CAS I tNH/W

Castenrays dorpsblad De Schans | 2004 | | pagina 8