DORPSKALENDER -15- VOORVERKOOP BEATNIGHT 2004 Meer informatie: www.beatnight.nl See you on beatnight! Nieuwe/gewijzigde data 09 december Toneelvereniging; generale voorstelling basisschool 11 december Toneelvereniging; uitvoering 12 december Toneelvereniging; uitvoering Vrijdag 23 juli is de voorverkoop voor Beatnight 2004 gestart die zal plaatsvinden op 25 september 2004. Kaarten a 15 euro liggen nog steeds te koop bij: De Sevewaeg Sevenum, De Beurs Horst, Ster Videotheek Horst, Muziekcafé de Buun Horst, Mikroshop Horst en Leon van Crooij Panningen. Een kleine impressie van de bands die zullen optreden: B.Z.N. '66 Reünie Orkest met Anny Schilder Voor alle duidelijkheid: deze B.Z.N. formatie bestaat uit ex.leden van B.Z.N. uit vooral de beginperiode. Begin jaren zeventig scoort B.Z.N. met Rock&Roll hits als "Bad Bad Woman", "Sweet Silver Annie" en "Barber's Rock". In 1976 wordt het muzikale roer omgegooid en komt Anny Schilder bij de band. Samen met zanger Jan Veerman zingt zij schitterende duets. Nog één keer dit bijzonder concert in de Mèrthal op Beatnight 2004! The Rubettes feat. Bill Hurd Paul Da Vinei Met zanger Paul Da Vinei hebben The Rubettes in 1974 hun wereldhit "Sugar Baby Love". Het blijkt geen ééndagsvlieg te zijn want The Rubettes kunnen muzikaal veel meer. Dat blijk uit hits als "Tonight", het prachtige "Jukebox Jive" en in 1976 met de schitterende hit "You're the reason why". Een mooi stukje zeventigerjaren Rock&Roll met deze unieke bezetting op Beatnight 2004! Toni Macaroni The Swinging Devils De band heeft een nieuwe leadzanger en die heeft als slogan: the show must go onü En Hoe! De hits uit de vijftig, zestig en zeventigerjaren vliegen voorbij. Voordatje het weet is ook het uur voorbij en sta je net als de band moe en voldaan uit te hijgen. Na een daverend applaus natuurlijk voor deze showmannen met de schitterende naam Toni Macaroni The Swinging Devils. Op Beatnight 2004 natuurlijk. (ZZ) De Maskers Dit is één van de oudste Beatgroepen van Nederland in nagenoeg de originele samenstelling. De Maskers werden in 1962 in Amsterdam opgericht. De Maskers maakten mooie instrumentale hits als "Cadillac", "Dracula" en "La Comparsa". Vocaal scoorden ze met "Baby Baby Balla Balla", "Shake Hands" en "Ik heb genoeg van jou". Een uniek stukje Nederbeatgeschiedenis staat straks op Beatnight 2004!

Castenrays dorpsblad De Schans | 2004 | | pagina 15