-9- R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Notulen: ouderraadvergadering 13 juli 2004 1. Opening: - Wilbert heet iedereen van harte welkom op de eerste vergadering van de Oudervereniging en opent de vergadering. 2. Notulen vorige vergadering: d.d. 14 juni jl. - Thea Saris regelt verder de aanvangstijd voor de typecursus. - Notulen zijn verder akkoord. 3. Mededelingen en ingekomen stukken: - Bedankbriefje en vlaai van juffrouw Dini voor alle hulp tijdens haar jubileum. - Voor ieder lid van de OR een roos van het team voor alle inzet van het afgelopen jaar. - GOR; er wordt een nieuwe school opgericht in de Brabander. Overgang OR naar OV is een must tbv Lumbsum begroting. Verzekering; alle activiteiten op verzoek van de school vallen onder de verzekering van de school. Alle ouders die rijden voor een schoolse activiteit dienen een inzittende verzekering te hebben en alle kinderen moeten in de gordel zitten. - 29 juni is de Oudervereniging officieel opgericht. - Er is 197,60 opgehaald voor het Rode kruis 4. Algemene punten: - MR verslag; Elly laat de nieuwe schoolgids zien en geeft een korte toelichting. - Afscheid juf Ger Brigadieren moet aangepast worden Receptie gelijk aan receptie van juffrouw Dini Half een tot twee uur techniekspelletjes met hulp van ouders Versiering; de hele school wordt weer versiert. Marjo en Maria Cl. zorgen voor het cadeau. - Lestijden Na het evalueren van de info-avond is door het team gestemd en besloten tot de huidige lestijden. 5. Punten onderwijsteam: - Er wordt gewisseld van lokalen. - Er komen nieuwe houten kozijnen in de herfstvakantie en er komen sereens als zonnewering aan de buitenkant. - De uren van Ger worden verdeeld onder de andere teamleden. 6. Wat er verder ter tafel komt/ rondvraag: - Doet de school iets aan de grote zwerfvuilactie van de gemeente; dit wordt nog besproken. 7. Aandachtspunten, volgende vergadering 14 september 20.00 uur: - Jaarverslag - Financieel jaarverslag - Begroting 2004-2005 - Jaarvergadering - Algemen ouderavond - Beste knuppel

Castenrays dorpsblad De Schans | 2004 | | pagina 9