Op zondag 25 juli a.s. organiseert TC Oica in samenwerking met tennisclub America een speciaal tennistoernooi ter nagedachtenis aan Henk Baltissen. Henk Baltissen Memorial Het toernooi start oml2.00 uur. Ieder die zich opgegeven heeft, dient om 11.30 uur aanwezig te zijn op het tennispark in America. Nieuwe hypotheekactie van Rabobank Venray Meerlo-Wanssum Rabobank Toeschouwers zijn altijd welkom!! maak kans op een cadeau-cheque t.w.v 5.000! Rabobank Venray Meerlo-Wanssum Tel. (0478) 530 350 De afgelopen weken hebben de voorrondes voor de clubkampioenschappen dubbel plaatsgevonden. tennisclub Komende zaterdag,en zondag worden de finales "otRLo - castenbay" gespeeld. Het programma is als volgt: Zaterdag 24 juli: 13.00 uur: Finale Senioren Mix: Lea Houwen René Cremers Harriet en Ruud de Mulder 14.15 uur: Finale Junioren jongens: Tim Rijbroek Giel Hellegers Sjors Nabben Roy Verlinden Zondag 25 juli: 09.30 uur: Finale Heren dubbel: Jan Arts Jos Heidens Peter Verlinden Ruud de Mulder Als er buiten de aangegeven tijden .getennist word voor de jeugd laddercompetitie, dient men gewoon af te hangen volgens het baanreglement. Het is niet mogelijk om dan een baan te claimen. In november wordt het vernieuwde Rabobank-kantoor aan het Schouwburgplein in Venray officieel geopend. Rondom deze opening organiseert Rabobank Venray Meerlo-Wanssum diverse bijeenkomsten en acties. Voor onze (nieuwe) hypotheekklanten heeft RabobankVenray Meerlo-Wanssum een schitterende actie! Iedereen die in de periode juli t/m december 2004 bij Rabobank Venray Meerlo-Wanssum een particuliere hypothecaire geldlening afsluit van tenminste C 25.000 maakt kans op een cadeaucheque ter waarde van 5.000. De namen van de betreffende klanten worden in deze periode geregistreerd en in januari 2005 worden alle namen verzameld en wordt de hoofdprijswinnaar van de cadeaucheque van 5.000 getrokken. 10 anderen maken nog kans op een troostprijs: een cadeaucheque ter waarde van 250. Dus maak een afspraak bij een van de hypotheekadviseurs van de Rabobank. Naast een gedegen advies leggen zij u een aantrekkelijke offerte voor uw financiering voor! Het is tijd voor de Rabobank.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2004 | | pagina 17