-14- Rolverdeling. Woensdag 7 juli jl. waren wij bij de Koster bij elkaar en zijn de rollen eerste repetitie van 6 september wordt verwacht dat alle spelers het getracht worden om zo snel mogelijk met de benodigde attributen te is alvast in grote lijnen doorgenomen. Op verzoek nog een keer alle geplande repetitiedagen op een rij: Maandag 6 september Maandag 13 september Maandag 20 september Maandag 27 september Maandag 4 oktober Maandag 11 oktober Dinsdag 12 oktober Maandag 18 oktober Dinsdag 19 oktober Maandag 25 oktober Dinsdag 26 oktober Maandag 1 november Dinsdag 2 november Maandag 8 november Dinsdag 9 november Maandag 15 november voor het blijspel verdeeld. Op de eerste deel kennen. Er zal ook spelen. De indeling van het decor Dinsdag 16 november Maandag 22 november Dinsdag 23 november Maandag 29 november Dinsdag 30 november Maandag 6 december Dinsdag 7 december Woensdag 8 december Takenverdeling. De rolverdeling heeft door een samenloop van omstandigheden toch enige tijd in beslag genomen en hierdoor is de lijst van de takenverdeling niet meer aan de orde geweest. Er is afgesproken dat op de eerste repetitie van maandag 6 september 2004 deze lijst volledig ingevuld zal gaan worden. Een verzoek dus aan alle leden om dan aanwezig te zijn. Er zijn veel attributen nodig bij het toneelstuk wat we nu op de planken zullen gaan brengen. Daarom zullen ook de attributen bij de takenlijst zullen worden opgenomen. Het te spelen Stuk Het is nog erg vroeg om alvast iets over het stuk te verklappen, doch wij willen wel een klein tipje van de sluier oplichten. Het is een heel ander toneelstuk dan wat men normaal gesproken verwacht. Om in de termen van het kerstconcert van de fanfare te spreken "anders dan anders". Ook hebben wij al contact opgenomen met de Goed Heilig Man. Hij zal er aan denken om dit jaar wederom toegangskaartjes te schenken. Dus denkt u, daar wil ik ook bij zijn, noteert u dan alvast een datum in uw agenda zodat u de voorstelling niet hoeft te missen. Het zou voor ons natuurlijk fantastisch zijn als er extra veel Castenrayse mensen een bezoek aan ons toneel zouden brengen. Zeker nu het iets heel anders beloofd te worden dan wat men normaal gesproken verwacht. Twijfelt u, denk er dan eens rustig en relaxed gedurende de vakantieperiode over na. Agenda: Maandag 6 september 2004 Donderdag 9 december Zaterdag 11 december Zondag 12 december 1e repetitieavond en invulling takenlijst Generale voorstelling voor de basisschool Uitvoering Uitvoering VAKANTIE Tevens willen wij van de gelegenheid gebruik maken om iedereen een hele prettige, gezellige en fijne vakantie toe te wensen, met prachtig weer. -'■V - - - .T1'. Toneelgroep Vondel

Castenrays dorpsblad De Schans | 2004 | | pagina 14