Vrijwilligeiep-gezocht bij SVOC '01 afdeling Korfbal Al geruime tijd zijn wij pogingen aan het ondernemen middels herhaalde oproepen in de dorpsbladen maar ook door persoonlijke benadering een aantal vacatures die open staan binnen de afdeling korfbal ingevuld te krijgen. Helaas zonder resultaat. Door deze vacatures op een rijtje te zetten en uitleg te geven over wat we vragen hopen we deze vacatures toch ingevuld te krijgen. Mocht je interesse hebben, meldt je dan bij JooS Classens en ook voor vragen kun je bij hem terecht. 2 Vrijwilligers Korfbalkring Venray (KKV). Korfbalkring Venray houdt zich voornamelijk bezig met het opzetten van het korfbalgebeuren voor de allerkleinste leden van SVOC '01. Te denken valt aan het opzetten van het wedstrijdschema voor de welpen en de F. De spellen verzinnen en mede organiseren voor de speeldagen van de kids. Het bijwonen van vergaderingen met de vrijwilligers van de verschillende verenigingen die bij de KKV horen (Oranje Wit Leunen, Merselo, Peelkorf Ysselsteyn, Oostrum). Wil je informatie over tijdsinvestering of andere vragen kun je terecht bij Marie El Ie Deenen. Leiding Dan natuurlijk begeleiding. Voor de zaterdag zijn we nog op zoek naar begeleiding voor enkele teams, maar ook voor de senioren op zondag zijn we op zoek. Het gaat om het invullen van wedstrijdformulieren, regelen van reserves. Kortom ervoor zorgen dat onze leden op een georganiseerde en sportieve wijze hun sport kunnen beoefenen. Opgeven kun je, je bij Joos. Nel, Conny, Sindy, Joos, Marie Elle, Maria, Irene, Karin, VOETBAL- Notulist(e) Voor vergaderingen van de korf balcommissie en de leidstersvergaderingen zoeken we een notuliste. De leidstersvergaderingen zijn ongeveer 3 tot 4 keer per seizoen. De commissievergaderingen daarnaast ook nog ongeveer 4 keer. Interesse? Laat het horen aan een van de commissieleden.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2004 | | pagina 9