Afgelopen donderdag vertrokken er bij de school 19 auto's met kinderen. Met zijn allen gingen we naar Plantaria in Duitsland. Het is dicht bij Kevelaer. Toch "'n buitenland reisje". Daar aangekomen hebben we een stukje gelopen en een plekje gevonden om onze boterhammen op te eten. Dichtbij die plek waren kooien met papegaaien en een kinderboerderij. De konijntjes, geitjes en het zwarte varken lieten zich gewillig aaien. Toen er na een uurtje regen viel, vertrokken we naar de binnenspeeltuin in het park. Omdat de weergoden maar bakken water lieten vallen bleven we waar we waren, we moesten wel. We zagen daardoor van het mooie park met bloemen en dieren wel wat weinig. De regen bleef vallen en het speelplezier bleef groot! Hete, warme hoofdjes door het klimmen op het klimtoestel en het springen op de trampolinesde trampolines. Kinderen met bezwete lichaampjes, die hun dorst kwamen lessen. Het was prachtig!! Het pakje drinken en het zakje chips van de ouderraad was zeer welkom! Iedereen, óók de 19 ouders en de 4 leerkrachten, heeft genoten. Bedankt ouders die wilden rijden en begeleiden en bedankt ouders die zich ook aangemeld hadden om te rijden en niet nodig waren! Nog enkele uitingen van kinderen: Op de trampoline was het leuk. We hadden veel lol. Ik vond alles gewoon leuk. (Roel) Ik heb een geitje op ge pakt. In Plantaria was het leuk. En Nando was ziek dat was niet leuk. (Stan) Ik had het varken eten gegeven, en ik had de geiten eten gegeven. (Kenny) In Plantaria was er een geit ontsnapt. En binen daar waren trampalens en een klimtoestel en ik was daar boven in geweest. En ik had heel veel papagaien gezin. (Ilona) Ik vond het leuk in Plantaria. Ik ben in het weitje geweest. Het was een heel tof park. In het park waren schattige geitjes. (Joey) Afgelopen vrijdag zijn de kinderen van groep 5 t/m 8 op schoolreis naar Apeldoorn geweest. Om 8.30 uur vertrok de bus vol met enthousiaste leerlingen en juffen naar de eerste bestemming, De Apenheul. In De Apenheul hebben we een rondleiding genoten langs de verschillende apensoorten. Er waren zelfs leerlingen bij die zo gelukkig waren om een aap op hun schouder te mogen begroeten. Om 12.45 uur vertrok de bus naar de volgende activiteit, Koningin Juliana Toren. In dit pretpark hebben de kinderen en ook enkele juffen zich goed vermaakt met de botsauto's en de achtbaan en vele andere attracties. We hebben het bijna de hele dag droog gehouden en af en toe ook nog van het zonnetje kunnen genieten. Na een leuke middag vol plezier en het smullen van een ijsje en frietje, aangeboden door de ouderraad, vertrokken we om 17.00 uur weer richting Castenray, waar me moe, maar voldaan om 19.00 uur aankwamen. Het was een gezellige dag! Afscheid juf Ger Op die dag zijn de schooltijden voor alle kinderen van 10.00 uur tot 14.00 uur. Van 18.30 uur - 19.30 uur is er receptie op school. 11- R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Uitstapje groep 1 t/m 4 Schoolreis groep 5 t/m 8 Vrijdag 23 juli a.s neemt juf Ger afscheid van onze school. Voor ons team is dit weer een bijzondere gelegenheid, waar we zeker niet zomaar aan voorbij willen gaan.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2004 | | pagina 11