Bedankt Bedankt Bedankt Bedankt Bedankt Bedankt Bedankt Bedankt Bedankt Bedankt Bedankt En dit wel duizend keer Vandaag is juffrouw Dini Bij ons al 40 jaar De Stek en juffrouw Dini Horen bij elkaar! Dit lied was 25 juni 2004 te horen uit ruim 100 kindermondjes. Fantastisch! Het was een geweldig mooie, soms emotionele dag. Ik werd opgehaald met een koets. Toen samen met Eduard en onze kinderen naar Castenray. De weg die je bijna 40 jaar lang maakte per auto en heel soms per fiets; en nu in alle rust per koets, dat was genieten. Dan kom je naast je geboortehuis (precies 60 jaar geleden) en daar hangt de vlag uit! Dat doetje wat! En danOntvangst door het team en alle kinderen. Je voelt je koninklijk als je uitstapt. Op school werden circusacts geoefend, en toen snapte ik waarom we 's middags naar "De Wis" gingen. De ouders, overige aanwezigen, mijn familie en ik, hebben daar een fantastische show gezien. Professioneel werk. De mensen die er waren kunnen het u vertellen. Daar zag je wat die van "De Stek" allemaal kunnen. Na een bijzonder samen zijn in kleine kring, waar alle schoolbetrokkenen waren, volgde een drukke receptie. Ik werd verwend leuke ontmoetingen, prachtige felicitaties en cadeaus. Een uitnodiging voor een reünie met de "kinderen" uit het schooljaar 1964-1965, mijn eerste klas, nu 40 jaar geleden. Mijn dank is groot, héél groot. Velen hebben deze dag tot een onvergetelijke gemaakt. De kinderen, het team en de ouderraad wil ik toch even noemen. Veel, heel veel werk is er verzet door het team en de ouderraad. Jullie waren super! Als je 40 jaar mag werken op 'n school waar een fijne sfeer is, waar de collegialiteit groot is, waar de ouderraad altijd bereid is te helpen, de ouders betrokken ouders zijn en waar de kinderen 's morgens blij binnen komen, dan is dat een gunst. Zo'n school is de huidige "De Stek" en was vóór augustus 1983 "De St. Jozefschool". Voor mijn man Eduard en onze kinderen, maar zeker voor mij was het fijn om te ervaren dat mijn werk voor de kinderen erg gewaardeerd werd, dat voelde goed! Juf Custers; Juf Dini; Juf Dini Camps-Custers. De mooiste lingerie, badkleding en nachtmode voor dames, heren en kinderen voor een lage pri js. R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Kerkstraat 20a - Horst - tel. 077-3987250 OPRUIMING t/m 70% korting Clcüfis»

Castenrays dorpsblad De Schans | 2004 | | pagina 2