DorpsMaJ. voor Casftemay KERKBERICHTEN -4 Misdienaars: Zaterdag 19.00 uur:Chris en Inge. Kapelaan van Dijck is bereikbaar onder tel. nr. 581575 Redactieadres: Castelostraat 20a S571890 e-mail: deschanscastenrav@,home.nl Abonnementen: Campagnestraat 8 ®571739 Inleveren kopij vóór maandag 20.00 uur nr.27 30 juni 2004 Zaterdag 03-07 19.00 uur: GEZINSVIERING VOOR OUDERS EN KINDEREN. Jrd. Willem v.d. Sterren en Gertruda Jenniskens. Jrd. Fam. Steeghs-Litjens-Henckens. Overleden ouders Kuenen-Hermans. Piet Peeters en Mina Peeters-Heijligers. Persbericht Het Nationaal Fonds Sport Gehandicapten heeft aan .Y een garantiebijdrage van toegezegd ten behoeve van ..hï.t. Het aantal gehandicapte mensen dat is gaan sporten neemt flink toe. Vele sportorganisaties constateren dat er steeds meer mensen met een handicap besluiten te gaan sporten. Ook het Nationaal Fonds Sport Gehandicapten merkt de toename in het aantal sporters. Elk jaar neemt namelijk het aantal verzoeken voor een financiële bijdrage weer fors toe. Want sporters met een handicap hebben vaak nog een extra handicap hun sport kost meer *4 geld. Voor die extra kosten kan worden aangeklopt bij het Nationaal Fonds Sport Gehandicapten. Bijvoorbeeld voor een lift om iemand uit het zwembad of op een paard te tillen. Of een speciaal douchezitje en aangepast toilet bij de sportvereniging. Speciaal aangepaste sportmaterialen, zoals sportrolstoelen of speciale tafeltennistafels. Daarnaast vraagt sportbeoefening door gehandicapten vaak extra begeleiding van vrijwilligers en coaches. De contributie aan de dub en de sportkleding betaalt iedereen zelf, net als sporters zonder handicap. Het NFSG draagt alleen bij in de extra kosten! Om alle aanvragen te kunnen blijven honoreren wordt de opbrengst van de landelijke NFSG collecte steeds belangrijker. De eerstvolgende collecte vindt plaats van 17 tot en met 23 april 2005. Uw gift is echter altijd welkom op giro 5855! mmm

Castenrays dorpsblad De Schans | 2004 | | pagina 1