Castenray 14 juni 2004 1. Opening: - Wilbert heet iedereen van harte welkom en opent de vergadering. 2. Notulen vorige vergadering: d.d. 13 april jl. - Maria Classens is ook herkiesbaar en stond er niet bij. - Typen Thea Saris; de lessen beginnen een kwartier later zodat de kinderen van groep 8 naar Horst kunnen fietsen. (16.15 u.) - Notulen zijn verder akkoord. 3. Mededelingen en ingekomen stukken: - We hebben een nieuwe penningmeester na dit schooljaar; Erik Jakobs - Voor de oprichting van de oudervereniging is leefbaarheidsbudget aangevraagd bij de dorpsraad. - Brief NKO; als we nu lid worden hoeven we voor dit jaar nog maar 40 lidmaatschapsgeld te betalen. - Uitnodiging receptie biljartclub; kaartje gestuurd 4. Algemene punten: - MR verslag; Vakantierooster is aangepast; de kerstvakantie is 2 dagen vervroegd (do-vr). - Jubileum j ufff ouw Dini Er worden +/- 400 mensen verwacht tijdens de receptie. Hulp OR; versieren, officiële gedeelte 17.30 en receptie 18.30 en stoelen halen in IJsselsteijn en terug brengen en zaterdags opruimen. - Oprichting Oudervereniging Er zijn geen vragen van de ouders gekomen en alle ouders zullen dus lid worden. Het concept statuten is teruggekomen van de notaris, deze zijn OK. De officiële naam van de OV is erg lang; we laten dit zo. - Stukje Oudervereniging voor Schoolgids Huishoudelijk reglement; lijst van aftreden is vermeld, en schoolleiding en leerkrachten "van deze school" - Laatste schooldag Afscheid Ger; programma nog niet bekend. - Brigadieren Er zijn 3 of 4 afmeldingen en 1 nieuwe, het brigadieren op maandag, woensdag en vrijdag om half twaalf komt hierdoor te vervallen. De vrijwilligers, die geen kinderen op school hebben, krijgen een presentje van de OR. - Lidmaatschap NKO - PER project; wordt volgend jaar doorgezet, weer met stagaire. Weer met deskundige begeleiding zoals dit jaar. Groep 7 is ook al begonnen. De presentatie voor Venrayse scholen is met zeer veel interesse ontvangen. -15- R.K. Basisschool 'De Stek' Notulen: ouderraadvergadering Ze hebben veel officiële kennis in huis welke in sommige gevallen goed van pas kan komen. De meeste leden vinden dat dit een overvloed aan informatie wordt, we besluiten om geen lid te worden. 5. Punten onderwijsteam:

Castenrays dorpsblad De Schans | 2004 | | pagina 15