Nederlandse Vakantie Consulenten Uw vakantiereis boeken bij u thuisop een tijdstip dat u uitkomt! ook voor aanbiedingen en last-mmutes Rabobank zet sponsorcontract met fanfares en harmonieën voort =TU= Keuze uit alle bekende Nederlandse reisorganisaties met een uitgebreid aanbod vakantiereizen Eén telefoontje naar mij en ik kom graag, geheel vrijblijvendbij u langs. Voor deze service betaalt u niets extra. OPROEP OPROEP OPROEP OPROEP WERKGROEP GEZINSVIERINGEN In 1994 is in Castenray een werkgroep gezinsvieringen van start gegaan. Het doel van deze werkgroep is om regelmatig een viering in onze kerk te verzorgen, waarbij ouders en kinderen worden betrokken. Het zangkoor Cajeko is hierdoor ook ontstaan. Per jaar zijn er ongeveer zes gezinsvieringen in de kerk, oa. Opening/Afsluiting schooljaar, St.Maarten, Kerstmis, Palmpasen waarin de communiekantjes worden voorgesteld. Omdat de personen die thans in deze werkgroep werkzaam zijn geen kinderen meer hebben die op de basisschool zitten, hebben zij aangegeven dat zij daarmee willen stoppen na de komende viering op 3 juli 2004. Wij doen dan ook een dringende oproep aan alle ouders van basisschoolleerlingen, en eventuele andere geïnteresseerden. Als u vindt dat er in Castenray nog gezinsvieringen moeten blijven, meld u zich dan bij kapelaan van Dijck tel .581575 of bij het kerkbestuur tw. Pieter Maes tel 571637. Wij als werkgroep zullen alle hulp verlenen die nodig is om een nieuwe werkgroep mee op te starten. Doen!'!!" Onlangs werden door de Rabobank alle vertegenwoordigers van fanfares en harmonieën uit de gemeente Venray en Meerlo-Wanssum uitgenodigd. Tijdens de bijeenkomst werd door de vertegenwoordigers de voortzetting van het hoofdsponsorcontract getekend. De overeenkomst geldt wederom voor 3 jaar. De Rabobank ondersteunt de muziekgezelschappen al een aantal jaren. De Rabobank is graag betrokken bij initiatieven die belangrijk zijn voor de samenleving. De muziekgezelschappen treden op tijdens vele gelegenheden en luisteren menig evenement muzikaal op. De Rabobank waardeert dit en heeft daarom besloten het sponsorcontract voort te zetten. De fanfares en harmonieën uit Wanssum, Castenray, Ysselsteyn, Meerlo, Blitterswijck, Oirlo, Merselo, Leunen, Venray en Oostrum worden ondersteund met een financiële bijdrage. voor een persoonlijk advies reisadviseur Marion Classens, Castelostraat 30, Castenray tel.: 0478 571822 fax: 0478 691332 - - vVi/ ANVR

Castenrays dorpsblad De Schans | 2004 | | pagina 10