RESTAURATIE KERKGEBOUW o Ouderenvereniging K.B.O. Castenray Kerkbestuur Castenray Voor wat betreft de aanvang van de restauratiewerkzaamheden is er enige stagnatie opgetreden. Lag het aanvankelijk nog in de lijn der verwachtingen, dat half juni begonnen kon worden met het plaatsen van het steigerwerk, inmiddels is duidelijk dat dit niet gehaald kan worden. Het opbouwen van de steigers vindt nu plaats in de maand augustus, zodat per 1 september de werkzaamheden van start kunnen gaan. Als alles volgens plan verloopt, moeten de restauratiewerkzaamheden begin december voltooid zijn, zodat na het ruimen van de steigers de kerk met kerstmis weer volledig in gebruik kan worden genomen. Tijdens de Caselse Bierfeesten zal het Comité Restauratie Kerkgebouw Castenray zich presenteren in een stand, of bij slecht weer in de dagkapel. Om aan geld voor de restauratie te komen, zullen er ansichtkaarten en fotoboekjes verkocht worden. Verder bestaat de mogelijkheid te bieden op paaskaarsen en kunt u een poging wagen, om het gezamenlijke gewicht van drie paaskaarsen te raden. Ook kunt u de restauratie financieel steunen door het kopen van een of meer beschilderde of onbeschilderde dakleien. De kinderen van de basisschool hebben een flink aantal leien op fraaie wijze beschilderd, waarvoor onze allerhartelijkste dank. We rekenen zondag 27 juni op mooi weer, veel mensen en een goede verkoop ten bate van de restauratie. Mitgetgolven 23junia.s. Op 23 juni a.s. gaan we weer een middag mitgetgolven bij restaurant "Buitenlust"in Venray. Aanvang 14.30. We gaan met de fiets of auto. Onkosten 2.50. Opgeven bij het bestuur. Deze activiteit is in samenwerking met de afd. Castenray, Oirlo en Oostrum. Dagtocht 10 augustus a.s. Onze dagtocht is gepland op 10 augustus a.s. We gaan dit jaar een bezoek brengen aan Den Haag en Scheveningen. K

Castenrays dorpsblad De Schans | 2004 | | pagina 15