KERKBERICHTEN Van de redactie. mm Overleden ouders Janssen-Emonts en kinderen. Jrd. Martin Hagens en Anna Hagens-Vullings. Zeswekendienst voor Teng Vollenberg. Sjeng van de Pasch. Thei Seijkens en overleden familie. Willem Baltussen en Johanna Baltussen-Jaeobs. Jrd. Frans Weijs en zoon Piet-Hay en Joos. Overleden ouders van Kuyck-Verrijdt en kinderen. Tijdens deze viering zullen 10 kinderen hun le H. Communie ontvangen. Misdienaars: Zaterdag 19.00 uur: Lisanne-Yvon-Ilse. Kapelaan van Dijck is bereikbaar onder tel. nr. 581575. Opbrengst "Vastenactie" 345,--. Hartelijk dank voor uw bijdrage aan deze actie. Zaterdag 17-4 19.00 uur: Zondag 25-4 10.30 uur: Alle abonnementen op De Schans zijn betaald. Wij danken u voor uw medewerking. De kosten van familieberichten, zoals geboorte- of huwelijksaankondigingen, bedragen voor de inwoners van Castenray 2,50. Dit bedrag graag voldoen bij aanlevering van het bericht. Berichten betreffende gevonden of verloren voorwerpen zijn gratis. Ricky Saris heeft ook het "laatste stukje Schans", de administratie, overgedragen aan Hay Strijbos. Eerder was al het "maken" van De Schans en het kopieerwerk overgedragen aan een groep vrijwilligers. Ricky hartelijk bedankt voor je medewerking en goede raad en voor de vele jaren datje alleen, of met hulp van Jan, er voor zorgde dat De Schans op tijd bij de basisschool werd afgeleverd en door de leerlingen bij de abonnees kon worden bezorgd. Ricky en Jan, wij wensen jullie een fijne tijd in jullie nieuwe woning in Venray en nogmaals hartelijk dank voor jullie vrijwilligerswerk voor de Castenrayse gemeenschap. Abonnementen: Campagnestraat 8 tt 5 1 /39 Inleveren kopij vóór maandag 20.00 uur nr. 16 14 april 2004 Redactieadres: Castelostraat 20a ©571890 e-mail: deschanscastenrav@home.nl ilalalliSI

Castenrays dorpsblad De Schans | 2004 | | pagina 1