-11- Jaarvergadering. Op de jaarvergadering van 15 maart jl. mochten wij als nieuwe leden Riet, Marjo en Thijs verwelkomen. Wij wensen hun veel succes en plezier bij onze vereniging. Tevens is op de j aarvergadering afgesproken dat Geert Janssen de nieuwe penningmeester wordt. Hij neemt geen zitting in het bestuur. De officiële overdracht zal plaatsvinden op dinsdag 6 april a.s. Toon alvast bedankt voor de jarenlange inzet en Geert succes. Het bestuur is als volgt samengesteld: - voorzitter Marcel Classens - secretaris Marja Claessens - bestuurslid Toon Dinghs - bestuurslid Jac Vennekens - bestuurslid Manuta Peeters - penningmeester (geen bestuurslid) Geert Janssen Ontspanningsavond. De jaarlijkse ontspanningsavond voor onze leden en hun partner zal worden gehouden op vrijdag 11 juni 2004. De organisatie hiervoor is in handen van Franzis en Henk. Nadere berichten voor deze avond kunnen jullie te zijner tijd tegemoet zien. Wij wensen Franzis en Henk veel succes met de voorbereidingen en hopen op een fantastische avond. Leescommissie. De leescommissie bestaat uit een viertal leden, te weten; Piet Steeghs, Jac Vennekens, Maija Claessens en Agny Classens. Deze vier personen zijn inmiddels begonnen met het lezen van acht stukken. De stukken worden gerouleerd. Na het lezen van al de 8 stukken, zullen zij bij elkaar komen om hun bevindingen door te nemen. Wij houden jullie op de hoogte van de verdere ontwikkelingen. Repetitie. In principe zullen de repetities plaats gaan vinden op maandag en vanaf medio oktober ook op de dinsdag. De eerste repetitiedag is op maandag 6 september 2004. De lijst met repetitiedagen volgt binnenkort. Uitvoeringen. De data voor de uitvoeringen zijn definitief vastgesteld op zaterdag 11 december 2004 en zondag 12 december 2004. Wij zouden het uiteraard zeer op prijs stellen als u een van deze data nu alvast in uw agenda zou willen reserveren, zodat wij in december ook veel Castenrayse mensen bij onze uitvoering mogen begroeten. Volledigheidshalve delen wij u mee, dat de aanvangstijd van de uitvoering op zondag naar alle waarschijnlijkheid gewijzigd gaat worden in 19.00 uur. De aanvang voor de zaterdaguitvoering blijft ongewijzigd te weten 20.00 uur. Agenda. Vrij dag 11 j uni 2004 Ontspanningsavond Maandag 6 september 2004 le repetitieavond Donderdag 9 december 2004 Generale voorstelling basisschool Zaterdag 11 december 2004 Uitvoering, aanvang 20.00 urn Zondag 12 december 2004 Uitvoering, aanvang 19.00 uur

Castenrays dorpsblad De Schans | 2004 | | pagina 11