Machinale timmerwerken nieuwbouw renovatie WWW.ZEGERS-ROLW.NL Telefoon 077 3987514 Fax 077 3987619 R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Kledinqinzameling (herinnering) De kledinginzameling vindt dit keer plaats op donderdag 4 maart a.s. U kunt de kledingzakken inleveren op woensdag 3 maart tot 14.30 uur of op donderdag 4 maart voor 9.00 uur 's ochtends. De opbrengst komt ten goede aande leerlingen van onze school, bovendien komt een deel ten goede aan het Ronald Mc Donald Kinderfonds. Luizencontrole Het luizenteam heeft maandag 1 maart op onze school luizen geconstateerd. Dit betekent dat er op dinsdagochtend 9 maart a.s. opnieuw controle zal zijn. Denkt u weer even aan gel en moeilijke kapsels. Tuinonderhoud zaterdag 13 maart a.s. Voor zaterdag 13 maart staan de volgende werkzaamheden op het programma: Vegen speelplaats Onderhoud tuin Afvoer snoeiafval Controleren herstellen afrastering bepaling Wassen ramen klaslokalen buitenkant Incidenteel voorkomende werkzaamheden Materialen: Tuingereedschap en kruiwagens Aanhangwagens Ladders Zeem/spons/trekker/emmer Harde bezems We verwachten om 9.00 uur de volgende ouders van: Sanne Classens, Nina Panhuis, Roel Seijkens, Robin Vollenberg, Fons Classens, Bo Classens, Adinda van Motman, Harm Cremers, Jessey van Gaal, Laura Seijkens Van de leerkrachten is juffr. Andrea Linssen aanwezig. Adviesqesprekken groep 8 De adviesgesprekken voor de leerlingen van groep 8 zijn op dinsdag 16 maart a.s. Team BS De Stek GZ Timmerbedrijf ZEGERS b.v.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2004 | | pagina 9