zeer tamme blauwe parkiet AANGEVLOGEN R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray MR-verkiezingen Mevr. Elly Philipsen (namens de ouders) en Mevr. J. Aarts (namens het team) zijn voor de komende twee jaar weer herkozen als lid van de MR. Wij willen ze feliciteren en veel succes en wijsheid toewensen. Herhaling carnaval Het is bijna zover, carnaval staat weer voor de deur. Ook op school wordt dit gevierd en wel op vrijdag 20 februari van 10.00 tot 14.00 uur. Let op de schooltijden zijn veranderd!!!!!!!! Ook dit jaar gaan wij weer samen ervoor zorgen dat het een spetterend carnavalsfeest wordt. Van 10.00 tot 12.00 uur is het feest op school. Van 12.00 tot 14.00 uur gaan we verder carnaval vieren in De Wis. Tussen de middag krijgen de kinderen een lunch aangeboden door carnavalsvereniging "De Schanseknuppels". Kom niet te vroeg naar school; de kinderen kunnen pas om 10.00 uur naar binnen. Karlijn Theeuwen is zaterdag 07-02-04 jl. als eerste geëindiga njaens ae eersie ronae van de Nationale Voorleeswedstrijd. Als voorleeskampioen van De Stek moest zêThet opnemen tegen 7 andere kandidaten van verschillende scholen uit Venray. Op 13 maart a.s. zal ze, wederom in de bibliotheek van Venray, deelnamen aan de regionale ronde. Karlijn, proficiat met deze overwinning en veel succes tijdens de volgende ronde! Bowlinqwedstriid Groep 6 heeft tijdens een extra bowlingwedstrijd de 3e en de 5e plaats behaald. Het was spannend en gezellig. Proficiat allemaal. Open Huis Raavlandcollege Woensdag 11 februari a.s. van 17.00 tot 21.00 uur is er op het Raaylandcollege in Venray Open Huis. Alle ouders en verzorgers met de leerlingen van groep 8 zijn van harte uitgenodigd om een kijkje te komen nemen. Voorleeswedstriid Om 9.45 en om 14.00 uur wordt er gebrigadierd. J. Saris, Castelostraat 11tel. 579047

Castenrays dorpsblad De Schans | 2004 | | pagina 7