:Mededelingen: Mededelingen: Kerstconcert 2003 i -2- Zondag 18 jan. Zaal klaarzetten voor Jeugdprinsenbal/Jongmegjesbal; Bert, Sander en Ton. Zondag 18 jan. 14.00 uur; verzamelen bij café de Koster voor vertrek naar Jeugdprinsenbal/Jongmegjesbal. Na afloop gezamenlijk opruimen. Zaterdag 24 jan. 13.00 uur; Zaal klaarzetten voor receptie van de prins; Arie, Joep en Twan. 20.00 uur; Bij elkaar komen in "de Wis" voor de receptie van Prins Henk 1. Zondag 25 jan. 10.00 uur; poetsen na receptie prins; Ger en Lon, Inge, Xavier, Fred, Ellis, Geert, Anjo, Jaqcueline H. Zondag 18 jan. Dinsdag 20 jan. Zaterdag 24 jan. 14.00 uur; verzamelen in "de Wis" voor het Jeugdprinsenbal/Jongmegjesbal. 20.00 uur;Jeugdledenvergadering bij café de Koster. Let op de gewijzigde datum! 18.00 uur; in "de Wis" bij elkaar komen voor het knopen van medailles. Aansluitend naar de receptie van Prins Henk 1. Vorige week schreef ik een reactie op het verwijderen van het Allerheiligste en het doven van de godslamp tijdens het Kerstconcert. Voor alle duidelijkheid wil ik hier stellen, zoals mij inmiddels ter ore is gekomen, dat het een eenmansactie was van kapelaan van Dijck, buiten de leden van het kerkbestuur om. Niettemin ben ik van mening, dat ook het kerkbestuur enige verantwoordelijkheid toegemeten mag worden, zonder dat het de bedoeling is iemand daarvoor persoonlijk aan te spreken. Mijn waardering voor het werk van de leden van het kerkbestuur is er ook zeker niet minder om. Jan Strijbos r

Castenrays dorpsblad De Schans | 2004 | | pagina 2