Handboogschutterij „De Batavieren Castenray Uits las 4e ronde handboogcompetitie. De Batavieren 1 1072 punten, hoogste schutter Jan Vollenberg 229 punten. De Batavieren 2 1003 punten, hoogste schutter Mieky Vollenberg 210 punten. De Batavieren 3 858 punten, hoogste schutter Rene Seegers 195 punten. De Batavieren 4 448 punten, hoogste schutter Mart Smits 158 punten. Uitslag Kersttoernooi Diana Venray. De Batavieren 1 behaalde in de 2e klasse een 2e plaats met 1292 punten. De Batavieren 2 behaalde in de 4e klasse een 2e plaats met 813 punten. Toernooi St. Willibrordus Milheeze Donderdag 15 januari nemen wij deel aan 't openings toernooi van St. Willibrordus Milheeze, iedere schutter kan mee, wij vertrekken om 19.15 uur. Dinsdag 20 januari trainingsavond deze begint om 20.00 uur. R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Studiedag Alle leerlingen zijn woensdag 14 jan. vrij i.v.m. een studiedag van SPO-Venray. Techniek Vrijdagmiddag 16 jan. a.s. gaan de leerlingen van groep 8 naar de 'Doe en info techniek manifestatie' in het TOC in Venray. De leerlingen krijgen de gelegenheid allerlei opdrachten uit te voeren vanuit verschillende bedrijven die met techniek te maken hebben. De afgelopen weken is er op school in samenwerking met enkele ouders erg hard gewerkt aan de ontwerp-opdrachtbouw een brug'. Zaterdag 17 jan. is de manifestatie toegankelijk voor iedereen en dan zal ook de uitslag van de ontwerpwedstrijd bekend worden gemaakt. Jeuqdsportkennismakingsdagen Sinds enkele jaren kennen we in de gemeente Venray de Jeugdsportkennismakingsdagen. Een initiatief dat jongeren in de gelegenheid stelt om kennis te maken met verschillende sportverenigingen. Ook dit schooljaar wordt dit project weer uitgevoerd. Op initiatief van de gemeente worden deze Jeugdsportkennismakingsdagen dit jaar gekoppeld aan het landelijk sportstimuleringsproject 'Kies voor Hart en Sport' voor leerlingen uit de bovenbouw van het basisonderwijs. Alle leerlingen ontvangen binnenkort een boekje met de benodigde informatie. Project 'Kies voor Hart en Sport' Onze school heeft haar medewerking toegezegd aan het project 'Kies voor Hart en Sport'. Dit is een programma dat leerlingen van groep 7 en 8 laat kennismaken met een sport die bij ze past. Het motto is: 'Sport en bewegen is leuk en nog gezond ook!'.Kies voor Hart en Sport', maakt de leerlingen ervan bewust dat er altijd een sport is die bij ze past. Dat leren de leerlingen tijdens speciale lessen op school en in de praktijk. Ze maken kennis met een grote verscheidenheid aan sporten en andere manieren om gezond te bewegen. Team BS De Stek

Castenrays dorpsblad De Schans | 2004 | | pagina 21