Zij-actief Woensdag 21 januari Jaarvergadering Pauze. obstakels, om het gebruik van het pad door ruiters en mountainbikers tegen te gaan. Overigens is het al twee keer voorgekomen, dat een paard in de drassige moerasgrond wegzakte en slechts met veel moeite gered kon worden. De route moest een ruig, nat en avontuurlijk karakter behouden. Bij extreem nat weer zou het best wel eens moeilijk kunnen zijn de route te belopen, of zou de route tijdelijk geheel onbegaanbaar kunnen zijn. Op het natte stuk van het pad liggen boomstammetjes, die al eens aangevuld werden, om de begaanbaarheid enigszins te vergroten. Dit is het moeilijkst beloopbare gedeelte van de route, omdat de stammetjes niet erg vast liggen en wegzakken in de moerasgrond. Voor mensen met een enigszins avontuurlijke inslag is het echter ook het meest aantrekkelijke gedeelte van de wandelroute. De Stichting Heemkundig Genootschap Castenray dankt Riky Saris-Donders voor haar jarenlange inzet voor ons dorpsblad en voor de prettige samenwerking. We wensen de nieuwe samensteller van de Schans, Frank Weijs, heel veel voldoening toe met de overname van dit voor onze dorpsgemeenschap zo waardevolle werk. 24 februari oberen Boerenbruiloft De volgende leden zijn aan de beurt om te oberen op 24 februari a.s. Miep Collin Tiny Keijzers Maria Dinghs Marlies Hendrix Brigit Strijbos Anja Seijkens Als je niet in de gelegenheid bent om te oberen, dan zelf voor vervanging zorgen. Dit zijn de laatste groepen van de oberlij st. Binnenkort zullen alle leden een nieuwe lijst ontvangen. Op woensdag 21 januari a.s. vindt onze jaarvergadering plaats. We beginnen om 19.00 uur met een Heilige Mis en gaan dan verder met ons programma in de Wis. Jaarverslag 2003. Financieel verslag 2003. Huldiging jubilarissen. Kienen. Tevens zullen er op deze avond voorbeelden staan van onze werkstukken van Marij Heidens. De werkstukken zijn gemaakt van fietsbanden en gaas. Wij kunnen deze gaan maken op onze knutselavond van 24 maart a.s. Wij hopen dat er veel leden naar de jaarvergadering zullen komen! Groetjes, het Bestuur. Ria Heidens May Cremers Gerry Duijkers Mieke Seijkens Jolanda Vullings "1°- katholiek vrouwennetwerk

Castenrays dorpsblad De Schans | 2004 | | pagina 10