KERKBERICHTEN REDACTIONEEL Redactieadres: Castelostraat 20a @571890 e-mail: deschanscastenrav@home.nl Inleveren kopij vóór maandag 20.00 uur nr. 2 07 januari 2004 Zaterdag 10-01 19.00 uur: Overleden ouders Janssen-Emonts en kinderen. Wim Geerets en Riek Geerets-Weijs. Wim Classens (verjaardag) en voor zoon Roel. Jaardienst Grad Tielen. Jrd. Overleden ouders Seijkens-Collin. Jaardienst Jan Thielen. H. Mis uit dankbaarheid en voor overleden ouders Strijbos-Snellen. Misdienaars: Zaterdag 10-01 19.00 uur: Mark-Yvon_Inge. Kapelaan van Dijck is bereikbaar onder tel. nr. 581575. Mededeling Binnen het dekenaat Venray wordt er naar gestreefd om de tarieven zoveel mogelijk in alle parochies gelijk te houden. Voor wat betreft de misintentie lopen wij als parochie nog 1,~ achter. Vandaar dat wij per heden een misintentie willen stellen op 21,--. Wij hopen op begrip hiervoor. De laeste Na ruim 18 jaar is er voor mij een einde gekomen aan het maken van De Schans. Steeds heb ik dit werk met veel plezier gedaan. Ik zal het dan ook nog wel eens missen. Graag wil ik iedereen bedanken voor de prettige samenwerking de afgelopen jaren. Ik hoop dat Frank er even zoveel plezier aan zal beleven en ik wil hem dan ook veel succes toewensen. Het telefoon- en faxnummer van De Schans gaat per 19 januari a.s. verdwijnen. Het e-mailadres blijft: deschanscastenray@home.nl Voor vragen en opmerkingen over de inhoud van De Schans kunt u dan Frank Weijs bellen, tel. 571890 en voor verdere zaken, zoals (niet) bezorgen van De Schans en betalen van advertenties e.d. kunt u (voorlopig) nog bij mij terecht, tel. 579047. Riky Saris. 'J

Castenrays dorpsblad De Schans | 2004 | | pagina 1