OUDERRAAD Notulen: ouderraadvergadering 09 december 2003 1. Opening: - Wilbert heet iedereen van harte welkom en opent de vergadering. 2. Notulen vorige vergadering: d.d. 14 oktober jl. - De bestelde pionnen met latten zijn door het team teruggestuurd omdat dit niet was wat ze ervan verwacht hadden. - De Sint heeft met medewerking van de school dit jaar toch weer een cadeau voor de kinderen weten te realiseren. - Notulen zijn verder akkoord. 3. Mededelingen en ingekomen stukken: - Bedankbriefje van meester Chrit - Verslag vergadering GMR; dit blijven we krijgen ter informatie. 4. Algemene punten: - Rapportage; Het team wil graag weten hoe de ouders de rapporten het liefst zouden zien. Deze wensen worden dan meegenomen in het teamoverleg. In groepjes van 3 worden de persoonlijke wensen van de OR-leden genoteerd en onderling overlegt binnen het groepje, daarna worden alle punten gezamenlijk besproken. Het komt in grote lijnen overeen met de mening van het team, deze gaan hier verder mee aan de slag. - MR verslag; MR en GMR verslagen komen ter inzage in de school te liggen. Aan het jaarverslag wordt gewerkt. Gedragscode en kledingcode is besproken binnen de MR, dit moet (bovenschools) vastgelegd worden, voor leerlingen en leerkrachten. - Nabespreking intocht Sinterklaas; Er zijn kinderen die rechtstreeks naar de Wis komen en niet meelopen met de optocht, dit is niet de bedoeling. Buitenschoolse kinderen uit Castenray aansluiten bij leeftijdsgenoten. Dionne bedankt de OR voor het bloemetje voor haar verjaardag. Waar liggen de verantwoordelijkheden voor deze intocht, de school wil geen verantwoordelijkheid hierin. Dit is een dorpsgebeuren buiten schooltijd. Het is nu niet duidelijk waar de eindverantwoordelijkheid ligt, OR of Dorpsraad. Dit wordt nagekeken en geregeld. De teamleden komen iedere keer weer vrijwillig op deze zondag naar de Wis, dit wordt zeer gewaardeerd. Datum intocht is zo laat omdat de voorbereidingen op school pas beginnen als de Sint in het land komt. Volgend jaar weer zondag en woensdag voor 5 dec. Brigadieren; alleen mensen die aangesteld zijn als brigadier. - Kerstviering; Dit jaar een andere opzet; 23 dec. kerstviering, ontbijt op school 8.00 u. kinderen ontbijt meenemen. OR leden helpen met het drinken en helpen opruimen, versieren, (kerststal maken) Kerstspel groep 7 en 8 12.00 u. school uit en vakantie.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2003 | | pagina 13