-17- R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Bezoek Sinterklaas 3 dec, a.s. Woensdag 4 dec. a.s zal Sinterklaas samen met zijn pieten van 9.00 uur tot 12.00 uur een bezoek brengen aan de school. In alle klassen zijn de kinderen zich aan het voorbereiden op zijn komst. De ouders hebben er voor gezorgd dat de gangen enz. er feestelijk uitzien. We hopen op een gezellige ochtend. Tevens willen wij u samen met uw gezin een gezellig Sinterklaasweekend toewensen. Op maandag 8 dec. mag groep 1 t/m 6 's morgens één cadeautje mee naar school brengen. Let u er wel op dat het speelgoed tegen een stootje moet kunnen en dat het voorzien moet zijn van naam. Belangrijk is ook dat er niet te veel losse attributen bij zitten en het mee brengen van kostbaarheden is natuurlijk voor eigen risico. Bezoek van groep 3A aan pakhuis van Sinterklaas Het was dolle pret! Met de trein naar Venlo. Voor veel kinderen hun eerste treinreis. Zelfs de kaartjes afstempelen, even wachten en dan de trein in. Voorde kinderen een hele belevenis, maar ook de treinreizigers vonden het gezellig. Ze bekeken of praatten met hen. In Venlo uit de trein en daarna buiten al naar het pakhuis gekeken. Het stond met grote geel en rode letters op het gebouw; "Pakhuis van Sinterklaas". Dan door het verkeer, over de zebra naar het museum. De zwarte pieten waren er! We moesten nog even wachten, daarom zongen we een liedje over de pietenboot. En toen begon hetpakjes inpakken, cadeautjes in het rek zoeken, verlanglijstjes maken en pakjes in de schoorsteen gooien. Het ging primaiedereen kreeg het pietendiploma. Daarna mochten we in het museum kijken en "eieren" zoeken met opdrachten. In het museum was een bonenmachientje. "Dat was voor nakse kiendjes in het groene gras, mama kookt dat" ,zei een leerling. Terug naar huis. Wachten op het perron; met z'n allen "veilig opgeborgen" in de wachtkamer. Er is van alles te zien: een duitse trein, een meneer met een hondje in z'n tas enz. Toen werd er omgeroepen dat onze trein er aan kwam. Tot slot: kapelaan Crasborn, die ook mee gegaan was, trakteerde op een zakje chips. Nou, dat was lekker! En zo eindigde een spannende, interessante dag, om nooit te vergeten! Overtuig u zelf van onze uitgebreide c Al ruim 25 jaar een begrip, Tussen 12.30 en 13.00 u. Op maandag zijn wij gesloten Expeditiestraat 4 5961 PX Horst Tel. 077 - 396 Industrieterrein Hoogveld Oost Fax 077 - 396 Al ruim 25 jaar een begrip. AIS U VOOf kWSÜtl Kledinqinzamelinq De kledinginzameling vindt deze keer plaats op maandag 15 december. U kunt de kledingzakken inleveren op vrijdag 12 december tot 16.00 uur of op maandag 15 december voor 9.00 uur 's ochtends. De opbrengst komt ten goede aan de leerlingen van onze school, bovendien komt een deel ten goede aan het Ronald Mc Donald Kinderfonds.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2003 | | pagina 17