Aerobics - Aerobics - Aerobics - Aerobics Ter herinnering: Lv.m. het verhuren van de zaal zal de aerobicles vanavond (26 november) om 18.30 uur beginnen i.p.v. 19.00 uur. Tot vanavond allemaal Groetjes Marian Classens KidsLive magazine Woensdag 26 november zullen alle gezinsoudsten een nieuwe magazine "KidsLive" mee naar huis brengen. LidsLive en de organisatie daarachter is een particulier initiatief en wordt gevormd door een uitgebreid netwerk van personen en instellingen die een bijzondere kennis, kunde en ervaring hebben op het gebied van opvoeding, educatie en maatschappelijke vorming van jeugd en jongeren. Doel is vooral om informatie omtrent leven, opvoeding en vorming van jeugd en jongeren (4 - 16) te verzamelen, vast te leggen en te verspreiden richting ouders. Dit gebeurt kosteloos. Advent Maandag 1 december a.s. starten we gezamenlijk met alle groepen in de speelzaal met de adventsviering. Iedere maandagochtend zullen we de voorbereiding op kerst op deze manier samen vieren. Team BS De STek -5- R.K. Basisschool 'De Stek' Het Pakhuis van Sinterklaas. De kinderen van groep 3 en 4 gaan vrijdag 28 november naar het pakhuis van Sinterklaas. Samen met leerkrachten en ouders met de trein naar Venlo. Het pakhuis ('t Limburgs Museum) ligt op loopafstand van het station. De kinderen mogen de pakjes inpakken, verlanglijstjes klaarmaken en pakjes in de schoorsteen werpen. Goed geholpen? Dan ontvangen ze een Zwarte-Pieten-diploma. Ook kunnen we kijken naar oudemijters, mantels en staven van Sint. Naar oude kachels en fornuizen. Oud speelgoed dat hij van vroeger heeft overgehouden. We zijn benieuwd!! Nog S nachtjes slapen En dan komt Sint met zijn Pieten in de Wis. We verzamelen om 14.15 uur bij de oude boerenbond aan de Loilebeekweg en van daaruit trekken we met koets en gevolg door het dorp. We zijn rond 14.30 uur in de Wis, waar Sint verrast zal worden door het optreden van de kinderen. Natuurlijk zijn alle papa's, mama's, opa's, oma's, dorpsbewoners enz. van harte welkom. Natuurlijk worden ook de kinderen dieJn Casten ray wonen maar niet op onze basisschool zitten deze middag van harte uitgenodigd. We hopen op een GEZELLIGE SINTERKLAASMIDDAG. Bij regenweer zal Sint meteen zijn opwachting in de Wis maken. Op woensdag 3 december doen we het feestje nog eens over, want dan brengt Sint met zijn Pieten vanaf 8.45 uur een bezoek aan schooi.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2003 | | pagina 5