orps KERKBERICHTEN Uut de Kampagne Iengezonde brief Redactieadres: Castelostraat 11 @579070 Fax 579069 e-mail: deschanscastenrav@home.nl inleveren kopij vóór dinsdag 09.00 uur nr. 46 12 november 2003 Zaterdag 15-11 19.00 uur: Jrd. overleden ouders Strijbos-Duijkers en familie Jrd. Piet Keijsers en voor Anna Keijsers-Kunen. Door Weijs-Achten (namens de kaartclub) Jaardienst Antoon Roelofs. Zaterdag 22-11 18.00 uur: Viering 70 jarig bestaan van "Zij-Actief. Misdienaars: Zaterdag: Josje-Yvon-Inge. Kapelaan van Dijck is bereikbaar onder tel. nr. 581575. penaobere Afgeloeëpe waek was ik behuurlik ontroerd nao ut laeze van de Schans. Ut was nog ien den tied dat ik alwaekes en dubbeltje zakcaente kreeg en dur ien de kerk nog duk gebid wier vur de meense van de Straot. Bej Vrieës Trina ien de winkel stoond toen alt en missiebuske op den teun, wor ge wat geld ien kost doen vur de erm Straotkiender. Ik heb, as gewieëtesvolle naobermeens, uut pure naosteliefde en nao veul gerikraoj is enne kier miene laeste caent ien dat buske gedowt. Wat ik toen nie kos bevroede was dat mien, weliswaor klaen gebaar, zonne aovervloed an weelde ien de Straot teweeg het gebrocht dat ze now ienaens mit zes bruudspare op de proppe wille komme. Meense, dit het mej diep gerakt. Ik bin dur kapot van. Natuurlik goj ik now de zondag nor de Schanseschop um aege oeëge te anschowwe wat dur dur mien toedoen allemol an de geng is geholpe. Ik raoj ok alle andere meense an, die oeët zelf ok is aörges enne kier enne schemmele caent hebbe geofferd, nor de Schanseschop te komme (dat zal wel druk wörre), zoeëdat ze zelf kunne zien dat ut misschien nie alt vur niks hoeft te zien as ge iets afgeft. Enne Naobermeens a 1 D

Castenrays dorpsblad De Schans | 2003 | | pagina 1