xiqiaq ;Mededelingen Of KHANSEKNUPPEIS CAEELE OBEREN: DAMESKOOR. CaJeKo OUDERENBOND Maandag 10 nov. 20.00 uur, algemene ledenvergadering bij Pieter en Judy. Zaterdag 15 nov. 13.00 uur,zaal klaarzetten voor verlovingsbal: Arie, Leo, Sawder, Ger en Ton. Zaterdag 15 nov. 19.00 uur, bij elkaar komen voor Vorstenraadsbal in Oirlo bij Pieter en Judy. Let op, we gaan met de fiets!!! Zondag 16 nov. 14.45 uur, bijelkaar komen in "DE WIS" voor verlovingsbal. Na afloop gezamenlijk opruimen i.v.m. country- dansen. Repetitie Do. van 16.00 - 16.45 uur op school. Dit is de laatste repetitie voor de gezinsviering. Gezinsviering Za. 8 november: We verzorgen de gezinsviering tijdens de St. Maartenviering. Willen jullie uiterlijk om 18.45 uur aanwezig zijn in de kerk. Programma: 21 december: We gaan ook meedoen met het Kerstconcert van de fanfare en de andere koren. 50+ Zitting Carnavalsvereniging - Ouderenbond Namens de Carnavalsvereniging nodigen wij iedereen uit die mee wil doen om deze zitting weer tot een succes te maken. De eerste bijeenkomst is in de biljartruimte bij de Familie H. Wismans Horsterweg op zondagmorgen 9 november 10.30 uur. We verwachten zeker alle deelnemers van de zitting van het afgelopen jaar en nieuwe mensen van harte welkom. Thuiszorg en Ouderenadviseur Op woensdag 12 november a.s. hebben we een middag georganiseerd over de Thuiszorg en de mogelijkheden voor aanpassingen in de woning. We hebben Mevr. Annette Jeuken uitgenodigd om ons over de Thuiszorg bij te praten en ze is bereid dit voor onze afdeling te doen. Vanuit Synthese komt Mevr. Anja Damhuis de mogelijkheden uitleggen over aanpassingen in de woning. Deze bijeenkomst is gratis, aanvang 14.00 uur. Wij rekenen op een grote belangstelling. Kienen Op woensdag 26.november a.s. gaan we kienen in de Sinterklaassfeer!! J3JW

Castenrays dorpsblad De Schans | 2003 | | pagina 9