SVOC 01 3 - IJsselstijn 4 4-4 Toxandria 2 - SVOC 2 4-0 Met de topscorer van ut derd in de gelederen toog ut twed naar Rijkevoort om tegen de plaatselijke trots en koploper te spelen. De eerste helft was SVOC zeker niet de mindere van de Brabantse gastheren, sterker nog de eerste en de beste kansen waren voor ut twed. Jammer genoeg faalden Luc en Hans in de afwerking. En daar schort het al het hele seizoen aan. Toxandria kwam de eerste helft tot 1 halve kans die meteen werd verzilverd. De tweede helft schakelde Toxandria een tandje bij en liet zien waarom het de koploper is. De teller stokte bij 4-0. Komend weekende wacht ons opnieuw een Brabantse opponent Olympia. Maar met dezelfde vechtlust en voetbal kunnen hiertegen punten worden gepakt. SVOC'Ol 5 - Melderslo 4 0-9 (rust 0- 4) Door groot klasseverschil was er geen eer te behalen. Met een veldspeler (Theo R) in de goal valt de uitslag nog erg mee gezien de gehele wedstrijd. Met de 16-1 van vorige week Melderslo - Holthees was het doel om onder de 10 goals te blijven. Dit is dus gelukt door toch goed keeperswerk van Theo Rijbroek. Volgende week nieuwe kansen. SVOC'Ol 6 - America 3 4-3 (rust 2-3). Theo Peeters2x, Wil Willems, Pieter Classens. Tegen een aanvallend sterk America kreeg "zesde"voor rust toch enkele open kansen. America counterde daarbij vakkundig naar een 2-3 ruststand. In de rust werd een tactische omzetting afgesproken om het aanwezige aanvallende America surplus trachten in te dammen. Dat lukte vrij goed en nog sterker, het was toen SVOC dat doeltreffend de ruimte benutte en ondanks veel verdedigen de enigszins verrassende winst afdwong in een sportieve match. Doelpunten: 19' Thijs Arts 1-0, 39' IJsselstijn 1-1, 45' Fabian Voermans 2-1, 51' Rene Marcellis 3-1, 60' IJsselstijn 3-2, 71Marco Classens, 4-2,79' IJsselstijn 4-3, 84' IJsselstijn. liet derd knakt in de slotminuten! Na veel trekken aan, en ruilen van spelers kwam het derd er vrijdagavond ineens achter dat topscoorder Luc bij het tweede stond. Dit terwijl spelers die regelmatig bij de selectie trainen dan opeens bij het derd staan. Dit is natuurlijk een slechte zaak. Niets te nadele van deze spelers maar het continue weghalen en toevoegen van spelers komt het spel van het goed draaiende derd niet ten goede. U kunt u voorstellen dat niet iedereen van het derd het hier "zacht uitgedrukt" mee eens was. Marco C, Jos H, Vincent V, en zelfs Ruud Vermeer waren de versterkingen. Een goedspelende Ruud op het middenveld stuurde Marco diep en deze deze de bal weer terug op Ruud die de bal niet helemaal goed raken zodat hij links voor het doel langs vloog. Daar was Thijs Arts als het bekende duiveltje uit het doosje om de bal 'terwijl hij door de tegenstander aan zijn shirt naar de grond getrokken werd' al vallend de bal achter de keeper schoot. 1-0. Na een lange bal van Ruud werd Marco zodanig door de keeper vastgehouden dat zijn al vallend schot door de een verdediger op de lijn tegengehouden werd. Een penalty zou hier niet misstaan hebben. Bij eerste de beste aanval van IJsselstijn mislukte de buitenspel van SVOC. Keeper Vincent kon niets anders doen dan uitkomen maar het mocht niet baten. 1-1. Kort daarna legde Ruud de bal perfect terug op Fabian die zijn schitterend schot precies in de winkelhaak zag verdwijnen. Zo zie je ze niet vaak. 2-1. Na de rust was Ruud vervangen door Jos Heidens. Deze gaf een voorzet op maat op Rene M. die de bal vanuit een moeilijke hoek over de keeper in de goal kopte. 3-1. De volgende IJsselstijnse aanval was helaas weer fataal. Na een beetje "Dis"organisatie achterin liepen de aanvallers vrij en werd het 2-3. Marco ging daarna goed door op een lange bal en vanuit een lastige hoek schoot hij de bal in de lange hoek 4-2. Niek Houwen kapte wat later in de 16 nog zijn man uit maar stond ook direct over de achterlijn. Zijn eigen reactie: Aaahh wat een kutactie!. Die Niek toch. IJsselstijn bleef echter gevaarlijk en na een foutje in de verdediging van iemand die graag rechtstreeks naar de wedstrijden komt werd het 3-4. In de laatste minuten werd een schot gepareerd maar in de rebound toch binnengeschoten door een waarschijnlijk in buitenspel staande IJsselstijner. Eerder was een handsbal van Bart Joosten in de 16 echter ook niet bestraft dus de goedfluitende Jan Arts wees naar de middenstip. 4-4 en tegelijk de eindstand. Jammer dat de drie punten weer onnodig verloren gaan maar het was een mooie wedstrijd met als grootste winnaar het publiek. Volgende week is Horst aan de beurt. We staan nog bovenaan en kunnen alle steun van het publiek gebruiken. Dus... komt dat zien!!

Castenrays dorpsblad De Schans | 2003 | | pagina 6