Viooltjes op het dorpsplein. Op verzoek van Wiel Smits heeft Gerrit Strijbos zaterdag 1.1. viooltjes geplant in de bloembak op het dorpsplein. Wiel heeft deze viooltjes betaald en geschonken aan de Castenrayse gemeenschap. Wiel, namens de Dorpsraad en alle inwoners van Castenray hartelijk dank en veel sterkte gewenst in deze voor jou zo moeilijke tijd. Ook Gerrit bedankt voor de medewerking. Hondenstront op de Rietweg. Vorige week gingen de leerlingen van groep 7/8 onder leiding van het IKL de paddenpoel in 't Broek opschonen. Voordat men bij de sluis in de Lollebeek was gearriveerd, zat het schoeisel van de jeugd onder de hondenstront. Het middengedeelte van de Rietweg wordt door diverse Castenrayse hondenbezitters gebruikt als hondentoilet. We krijgen hierover veel klachten. We telden vanaf de hoek Gerrit Artsstraat tot aan de sluis in de Lollebeek (ongeveer 100 meter) 70,voor het overgrote deel platgetrapte, hondendrollen. Een vieze boel en deze toegangsweg naar de Caselse Vennenroute is op deze manier geen visitekaartje voor onze gemeenschap. Ouders kunnen hier niet met kinderen aan de hand wandelen. Men moet achter elkaar lopen, want de groene middenstrook van deze onverharde weg ligt vol hondendrollen. Met klem vragen wij nogmaals de medewerking van de hondenbezitters. Laat uw hond niet zijn behoefte doen op de Rietweg, of verwijder meteen de hoop en smijt de stront desnoods in de naast de Rietweg gelegen sloten. De Dorpsraad rekent op uw medewerking!!! é- -11- Dan bent u bij ons op het juiste adres. Vraag onze verkoopadviseurs naar de vele mogelijkheden. dat wij specialist zijn in het leggen van j originele traplopers. Nergens zoveel keuze. dat wij ook traplopers maken van alle daarvoor geschikte tapijten. Al ruim 25 jaar een begrip. Als U VOOr kwaliteit kiëst Al ruim 25 jaar een begrip. Als U VOOr kwaliteit kiest I Wist u. - föy/.yzz// 'v y-'" s.' in hovm t.v.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2003 | | pagina 11