Castenray "Kern met Pit Handboogschutterij „De Batavieren Castenray -9- Dorpsraad Castenray De Hoofdjury van de landelijke leefbaarheidwedstrijd Kern met Pit, heeft aan Castenray het predikaat "Kern met Pit" toegekend. De Dorpsraad heeft voor deze wedstrijd de aankleding en renovatie van het dorpsplein aangemeld. Op 19 december wordt het predikaat uitgereikt door Gouverneur mr. B.J.M. van Voorst tot Voorst. Tevens wordt een cheque ter waarde van€ 1000.- uitgereikt door de directeur van de Koninklijke Nederlandshe Heidemaatschappij, Drs. Kees Joosse. De uitreiking vindt plaats om 15:00 uur in het Gouvernement te Maastricht. Toernooi Uitspannins Griendtsveen. Vrijdag 24 oktober hebben wij met 15 schutters aan het toernooi van Uitspanning Griendtsveen deelgenomen, en er de volgende resultaten behaald. De Batavieren 1 behaalde 1333 punten, met Leo Steeghs als hoogste schutter met 232punten. De Batavieren 2 behaalde 1062 punten, met Robert van Casteren als hoogste schutter met 184 punten. De Batavieren 3 (3 schutters) behaalde 403 punten, met Rene Seegers als hoogste schutter met 158 pnt le ronde Handbooscompetitie 25 meter 1 pijl Vrijdag 31 oktober bij De Indianen Koningslust, wij vertrekken om 18.45 uur. Zaterdag 01 november bij Diana Venray, wij vertrekken om 18,15 uur. De schutters hebben een lijst ontvangen, van wie er op vrijdag of zaterdag wordt verwacht, mocht u niet op de dag kunnen waarop u wordt verwacht, dan dient u contact op te nemen met Jan Vollenberg Tel 571363 voor het zoeken van een andere schietbeurt. Punten tellen mee voor de onderlinge competitie. Verder wensen wij alle schutters veel succes toe in de handboogcompetitie. Dinsdag 4 november trainingsavond, deze begint om 20.00 uur. Zaterdag 8 november worden de clubkampioenschappen verschoten, hier kunnen alle schutters aandeel nemen, schutters schieten tegen hun eigen wedstrijdgemiddelde in procenten. Aanvang 19.00 uur. 11

Castenrays dorpsblad De Schans | 2003 | | pagina 9