JEUGDAFDELING VOETBAL SVOC '01
-5-
Uitslagen ZATERDAG 25 oktober; Uitslag:
Helmond A-l - SVOC '01 A-l
SVOC '01 F-2 -Leunen F-3
SVOC'01 F-4 -GFC'33 F-3
Programma zaterdag 1 november:
9142 Someren A-2 - SVOC '01 A-l
Sportpark De Potacker Potackerweg 21 5712 AV Someren
2-1
4-2
0-10
Aanvang:
15:00u
SVOC'01
14774 Milsbeek
18309 SVOC '01
18640 Venray SV
56980 Reuver
20613 Melderslo
22846 Res ia
22971 SVOC '01
23144 SVOC '01
25799 SVOC '01
28151 Achates
28415 SVOC '01
28789 Sparta '18
Rijden:
B-l
Vrij
A-l:
C-l:
D-2:
D-3:
E-l:
E-2:
F-2:
F-4:
Someren:
Milsbeek:
Venray:
Strijbos-Tijssen-Drabbels-Classens
Ellery-Cremers- S teeghs(Fr)-V ersteegen
Fiets
Reuver: Maas-Classens-Bartels
Melderslo: Strijbos(Harm)-Strijbos(Martijn)-Hellegers(Laurens)
Wellerlooi: Peters(F red)-Versleijen(T um)-Stiphout(Bram)
Ottersum: Classens(Nick)-Janssen(Roel)-Sommers
Sevenum: v. Boekel-Seijkens-Versteegen
Programma zaterdag 8 november:
Aanvang:
Vertrek:
9151 SVOC'01
A-l
- Ysselsteyn
A-l
15:00u
11506 SVOC '01
B-l
- Stormvogels
B-l
14:00u
14776 Merselo
C-l
- SVOC '01
C-l
13:30u
12:30u
18313 SVOC '01
D-l
- Volharding
D-2
09:00u
18642 Venray SV
D-8
- SVOC '01
D-2
09:3 Ou
08:45u
58982 SSS '18
D-3
-SVOC '01
D-3
09:00u
08:15u
20622 SVOC '01
E-l
- Resia
E-l
09:00u
22851 SVOC '01
E-2
- Volharding
E-3
09:00u
22974 Baarlo
E-5
- SVOC '01
E-3
10:3 Ou
09:30u
23152 Resia
E-3
- SVOC '01
E-4
10:00u
09:15u
Sportpark Oude Linde in Well
25807 Resia
F-l
- SVOC '01
F-l
10:00u
09:15u
28160 SVOC '01
F-2
- Vitesse '08
F-3
11 :00u
28423 Resia
F-2
- SVOC '01
F-3
10:00u
09:15u
28798 SVOC'01
F-4
- Hegelsom
F-2
11:00u
Rijden:
C-l:
D-2:
D-3:
E-3:
E-4:
F-l:
F-3:
Merselo:
Venray:
Overloon:
Baarlo:
Well:
Wellerlooi:
Wellerlooi:
Janssen(W)-v.d. Ven(M)-Heldens(K)-Kusters
Fiets
Arts-Steeghs-Verlinden
Steeghs(P-J)-Classens(Jurien)-Jacobs(Wessel)
Janssen(Chris)-Nelissen-Geerets(Bram)
Classens(Koen)-Deenen-Classens(Jeffrey)
v. Keijsteren-Alaerds-Nellen
Vertrek;
13:45u
C-l
-SVOC '01
C-l
13:3 Ou
12:30u
D-l
- Swolg. Boys
D-l
09:00u
D9M
- SVOC '01
D-2
09:30u
08:45u
D-3
-SVOC '01
D-3
10:00u
09:00u
E-l
- SVOC '01
E-l
09:30u
08:45u
E-l
- SVOC '01
E-2
10:00u
09:15u
E-3
- Baarlo
E-7M
09:00u
E-4
- Wittenhorst
E-7
09:00u
F-l
- Stormvogels
F-l
ll:00u
F-l
- SVOC '01
F-2
09 :30u
08 :45u
F-3
- Meterik
F-3
ll:00u
F-5
- SVOC '01
F-4
12:00u
11:15u
1