STICHTING "DE HEESAKKER" -12- Bij schrijven van 24 augustus 2002 werd de uitbreiding van sportpark "Heesakker" door ons bij de Kon. Ned. Heidemij. aangemeld voor de leefbaarheidswedstrijd "Kern met Pit". De uitbreiding van "De Heesakker" omvatte, zoals genoegzaam bekend is, de aanleg van een nieuw korfbalveld, de bouw van twee nieuwe kleedlokalen en een kantine, de verbouw van de huidige kantine tot scheidsrechter- en kleedlokalen en een technische ruimte, renovatie van de bestaande kleedlokalen, verplaatsing en verfraaiing van de entree en herinrichting van de parkeerplaats. In december 2002 ontvingen wij van de KNHM schriftelijk bericht, dat ons project op advies van de regionale jury door de hoofdjury werd toegelaten tot de negende ronde van "Kern met Pit". Om voor het predikaat "Kern met Pit" en de daarbijbehorende geldprijs van 1.000,-- in aan merking te komen was o.a. als voorwaarde gesteld, dat het project op 1 september 2003 geheel afgerond moest zijn. De regelmatige sportparkbezoeker zal ongetwijfeld geconstateerd hebben, dat er sindsdien veel werk is verzet, maar dat het project op 1 september jl zeker niet was afgerond. De oorzaak hiervan ligt voornamelijk in het feit, dat als gevolg van onnodig door de gemeente veroorzaakte vertraging in de afgifte van de bouwvergunning, veel later met de bouwwerkzaam heden is begonnen dan gepland was. Bij brief van 14 oktober jl. ontvingen wij bericht, dat de hoofdjury op advies van de regionale jury niettemin geoordeeld heeft ons het predikaat "Kern met Pit" te moeten toekennen, waarmee wij uiteraard zeer ingenomen zijn. Met voormelde brief werden we tevens uitgenodigd om het predikaat en de geldprijs tijdens een feestelijke bijeenkomst op het Gouvernement op 19 december a.s. in ontvangst te nemen uit handen van gouverneur Mr. B. baron van Voorst tot Voorst. Het moge duidelijk zijn, dat dit predikaat met bijhorende prijs ook een mooie opsteker is voor al diegenen, die in de achterliggende tijd op welke manier en in welke mate dan ook hebben meegewerkt aan het tot stand brengen van datgene, wat op dit moment is gerealiseerd. Hiervoor danken we iedereen heel hartelijk. Afgelopen zondag is de nieuwe kantine(werkelijk een plaatje!) in gebruik genomen en zijn we momenteel bezig met de laatste fase van het project, de verbouw van de huidige kantine. Hoewel iedereen het spreekwoord "De laatste loodjeswel zal kennen, gaan we er toch van uit, dat we op uw hulp mogen rekenen indien u gevraagd wordt bij een of ander karweitje een handje te helpen. We rekenen op uw steun, zodat we straks met zijn allen trots kunnen zijn op datgene, wat we met vereende krachten tot stand hebben gebracht, t.w. een modern sportcomplex..uw sportcom plex! Bestuur Stg. "De Heesakker" Bestuur S.V.O.C.'Ol Overtuig u zelf van onze uitgebreide collectie. Al ruim 25 jaar een begrip, begrafenis en crematie onderneming Pr. Marflkestraat la 5802 BV Venray Venrayseweg 104 5961AJ Horst telefoon 0478 55 01 50 telefoon 077 398 70 99 Wi/ei/n t/ajen nacAt &ere(i&aaronc/er te/ekwnnr. 0478 550150

Castenrays dorpsblad De Schans | 2003 | | pagina 12