Notulen: ouderraadvergadering 14 oktober 2003 1. Opening: - Wilbert heet iedereen van harte welkom en opent de vergadering. 2. Notulen vorige vergadering: d.d. 08 sept jl. - "Gereserveerd geld" was "overgebleven geld" van het overblijven, de onderbouw heeft pionnen met latten voor binnen en buitengebruik hiervan besteld; - manier van rapportage moet nog agendapunt worden voor volgende vergadering - besproeien tuin is door de broer van Wilbert gebeurd. - Meneer Chrit was zeer blij met de attentie van de OR. - Kasten voor brigadieren zijn gekomen, er zijn 2 sleutels bijgemaakt, de kast wordt in de herfstvakantie geplaatst. De nieuwe brigadiers beginnen na de herfstvakantie. - Notulen zijn verder akkoord. - MR verslag; - Nog geen notulen gehad, weinig of geen nieuws voor de OR, het jaarverslag komt nog. - Sinterklaas: zondag 30 november, zie draaiboek. - Nabespreking alg.ouderavond/vragenhalfuurtje; rustig verlopen, geen discussies, verzekering bij rondbrengen Schans; valt niet onder de schoolverzekering. Financieel verslag volgende keer evt. op een sheet zetten. Deze opzet aanhouden. - Thema-avonden; er is te weinig animo voor en de kosten zijn te hoog om dit voor enkele personen te organiseren. De GGD heeft geen actuele thema's voor onze school op dit moment. - Ouderraad/vereniging; Bovenschools wordt ons geadviseerd om oudervereniging te worden. We geven zelf de voorkeur aan Ouderraad. We wachten de bijeenkomst van het ouderradenoverleg met SPOV even af. - Financieel jaarverslag; alles is duidelijk en er zijn geen vragen. Voorstel van Ria; boekjaar gelijk aan schooljaar; we wachten eerst af of we vereniging worden of OR blijven. 5. Punten onderwijsteam: - Inloopavond; de school is in een bos veranderd, a.s. donderdag is de inloopavond, donderdagmiddag en -avond zijn er enkele ouders aanwezig om te helpen. - Agenderen; Rapportage Speelplaats 6. Wat er verder ter tafel komt/ rondvraag: - Wil het team een adventskrans; ja graag - De opbrengst van de kledingactie heeft nog niet in de Schans gestaan; deze is nog niet bekend. - Is er niemand op school als er een uitstapje is, want er zijn enkele fietsen vernield; nee, het team heeft de ouders van de betreffende personen aangesproken hierover. - Subsidie Rabobank kan weer aangevraagd worden, hiervoor moet wel een bestemming opgegeven worden; speeltoestellen. - Er is een buitenlamp die los hangt; hier wordt aan gewerkt. 7. Aandachtspunten volgende vergadering: - Nabespreken Sinterklaas - Kerstviering - Rapportage - Speelplaats 3. Mededelingen en ingekomen stukken: - Brief SPOV over ouderraad/vereniging - Uitnodiging openbare dorpsraadvergadering (vanavond). 4. Algemene punten: Volgende vergadering: 9 december 20.00 uur.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2003 | | pagina 7