DORPSRAAD AGENDA -4- Geluidsdrager. De geluidsdrager die we hebben mogen lenen bij de opening van het dorpsplein is erg goed bevallen. Misschien is het een optie om er een aan te schaffen, zodat ook andere verenigingen hiervan gebruik kunnen maken. We gaan navragen wat het kost en komen hier later op terug. Welkom nieuwe inwoners Men heeft het voorstel om als er nieuwe inwoners zijn deze te verwelkomen met het gebruikelijke foldertje, lijst met verenigingen en een Schans, maar daarnaast ook een potje honing er bij te doen met een stickertje erop namens de dorpsraad. 6. B W bezoek Er wordt een draaiboek opgesteld, zodat op 14 oktober a.s. een en ander vlot kan verlopen 7. Rondvraag Lei Philipsen vraagt nogmaals om een straatlantaarn; mensen worden nl. tegenwoordig ook al lastiggevallen. Louis maakt nogmaals duidelijk dat we hier echt niets mee kunnen dan iedere keer als het aan de orde komt dit weer aankaarten. Lei moet echter hier niets van verwachten. Louis adviseert wel om een klacht in te dienen bij de publieke balie van het gemeentehuis Doe dit eventueel met wat meer mensen en wacht dan weer af. Het fietspad rondom de diepeling en met name langs het spoor is niet open. Lei is teruggebeld door iemand van de gemeente en hij zou contact opnemen met onze voorzitter om e.e.a. door te praten. Theunissen is niet verplicht om deze weg open te laten. Er wordt gevraagd wie de groensingel langs het speelveldje 't Tunnelke" moet snoeien. Louis belt Gerrit Linders om dit te melden. Staatsbosbeheer heeft de paddenpoel opgeknapt en men heeft nogmaals duidelijk gemaakt dat de Dorpsraad hier ook zeker géén taak in heeft. Het zou eventueel wel een project zijn voor de basisschool. De betonruggen in het fietspad bij café Hesen zijn inmiddels weggehaald, we moeten wel even vragen of er misschien een reflector op kan komen. Men vraagt wie er verantwoordelijk is voor de troep van de frietkraam en of er eventueel geveegd kan worden. De eigenaar van de frietkraam is hier verantwoordelijk voor en moet daar dus op aangesproken worden Hierbij nodigen wij u uit voor de openbare dorpsraadvergadering van maandag 27 oktober 2003 in café "Het Doelhuis" te Castenray; aanvang 20.00 uur. 1Opening door de voorzitter 2. Verslag openbare dorpsraadvergadering van 22 september 2003 3. Verslag Dorpsradenoverleg van 1 september 2003 4. Ingekomen stukken en mededelingen 5. Evaluatie bezoek College Burgemeester en Wethouders van 14 oktober 2003 6. Rondvraag 7. Sluiting door de voorzitter 8. Sluiting De voorzitter sluit de vergadering en bedankt iedereen voor zijn of haar inzet. De volgende vergadering is op 27 oktober a.s.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2003 | | pagina 4