o&erra, OUDERRAAD BONBONS? PROEF ONZE EGTE BAEKER ELSKES! Notulen d.d. 17 september 2003: vragenhalfuurtje, algemene ouderavond Algemeen: - Wilbert heet iedereen van harte welkom en legt aan de aanwezigen uit wat de taken van de ouderraad zijn en welke doelstelling we hebben. - Het financieel jaarverslag 2002, ligt ter inzage en wordt tevens toegelicht. - Verkiezingen; dit jaar konden ouders zich voor het eerst zelf kandidaat stellen. - Tuinonderhoud wordt door de school nog steeds zeer op prijs gesteld en we zullen op s deze manier doorgaan zolang dat nodig is. - Het oberen is een belangrijke inkomstenbron voor de ouderraad en noodzakelijk voor de instandhouding van de Wis. - Brigadieren kan met veel moeite ieder jaar weer geregeld worden. - Voor overblijven is te weinig animo om dit te realiseren. - De ouderraad bekijkt momenteel of het interessant is om oudervereniging te worden. Vragen: 1 is er nog een concierge? Helaas niet meer, momenteel helpen o.a. Jan Saris en de leden van de ouderraad indien nodig; denk aan: tuinonderhoud, alarmmeldingen na schooltijd. Na de vergadering hebben zich nog enkele vaders bereid verklaart om soms klusjes op te knappen. Veel ouders zijn altijd behulpzaam bij verschillende schoolactiviteiten, hiervoor is het team dan ook heel dankbaar 2. er wordt nu subsidie gegeven voor cursussen overblijfouders, is dit straks ook nog als wij het in de toekomst nodig zouden hebben? Dit zullen we moeten bekijken als het zover is. Wilbert vermeldt nog dat we op onze school een zeer deskundig en gemotiveerd team van leerkrachten hebben, waar we heel blij mee zijn. Wilbert bedankt iedereen voor hun komst en aandacht. Heeft u een leuk mandje, kistje of een schaal die u cadeau wilt geven? Neem die dan mee naar onze winkel en vul het met heerlijke streekproducten. Samen N. met Ovivo maakt u het cadeau helemaal af! Heesweg 9, 5864 CE Meerlo Tel: 0478 - 69 72 71 Wo-Vn 13.30 - 17.00 uur Zaterdag: 10.00 - 15.00 uur. De Tiendschuur (bij Kasteeltuinen Arcen)

Castenrays dorpsblad De Schans | 2003 | | pagina 17