OUDERRAAD derra -9- Notulen: ouderraadverqaderinq 1 juli 2003 1. Opening: - Wilbert heet iedereen van harte welkom en opent de vergadering. Een extra welkom aan Erik Jakobs, nieuw OR lid. 2. Notulen vorige vergadering: d.d. 22 april jl. - Notulen zijn akkoord. - Notulen ouderraad/vereniging (volgende vergadering) 3. Mededelingen en ingekomen stukken: - Wilbert spreekt zijn complimenten uit over de organisatie van de eerste communie. - Ouderadenoverleg; veel scholen willen overleg over speelplaatsen-vernieuwing. - Stichting de Wis; ze vragen cursisten voor de cursus sociale hygiene; op het moment dat wij in de Wis zitten is de carnavalsvereniging verantwoordelijk voor de organisatie. - Uitnodiging afscheid Ria Maes; 17 juli officieel afscheid 19.00 uur verzorgd door het team, 20.00 tot 21.00 afscheid voor ouders en anderen gasten. Dionne vraagt of wij als OR dan willen helpen met het verzorgen van de avond. Actie-brief schoolzwemmen aan de gemeente, heeft Wilbert namens de OR ondertekend; er is nog onbekend hoe dit verder gaat. Draaiboek 5 dec. is klaar. Er is een lijst met vergaderdata uitgedeeld voor het komende schooljaar. Er zijn enkele personen die op bepaalde data niet kunnen, Maria S, en Marja. 4. Algemene punten: - MR verslag; Taakverdeling; voorzitter: Jaqueline, secretaris: Marcel, penningmeester: Elly Vraag van Wilbert aan de MR; kan de vermelding van de MR uitgebreid worden in de schoolgids? - Verkiezingen; Alle herkiesbare kandidaten zijn herkozen en Erik Jakobs is als nieuw lid gekozen. Op de verkiezingslijst van de ouders staat een ouder die lid is van een andere OR. Deze mag er dus volgens het reglement niet op staan. - Brigadieren; Er heeft niemand gereageerd op de brief, er zijn 6 plaatsen open, 2 personen willen wel 1 keer extra brigadieren, (allemaal plaatsen om 11.30 Elly gaat ze nog persoonlijk benaderen en anders zullen er enkele dagen om 11.30 komen te vervallen. Dit is misschien een waarschuwing voor de ouders die niet willen brigadieren. Alle vrijwilligers krijgen weer een presentje (ook Jac Hesen), we krijgen 2 kasten van de politie, hier moet dan nog wel dakleer op en nieuwe sloten in. Verkeer regelen bij Sint-intocht; omdat het voor school is zijn de brigadiers wel verzekerd. - Overblijven; 2 reacties maar geen ouders voor op te passen, dus het gaat dit jaar niet door. - Schoolgids; Het stukje van de OR is uitgebreid. Henny en Maria C lezen het concept van de nieuwe schoolgids op verzoek van Dionne nog eens kritisch door. - Rode kruis actie Is goed verlopen, de opbrengst was 209.88 26 minder). Erik neemt organisatie van de rode kruis actie van Mart over.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2003 | | pagina 9