PEUTERSPEELZAAL 't STEKSKE Uitnodiging afscheid Ria Maes Na 28 jaar op de Stek werkzaam te zijn geweest is dan nu het mement gekomen waarop Ria definitief afscheid neemt. Dat willen wij niet zo maar voorbij pd'uW laten gaan. Wij bieden Ria daarom een receptie aan en willen U in de gelegenheid stellen om op donderdag 17 juli a.s. van 20.00 tot 21.00 uur in de aula van de sehool afscheid van haar te nemen. Op vrijdag 18 juli willen we Ria nog eens met alle kinderen in het zonnetje zetten. Wij hopen op veel belangstelling. Wij zijn op zoek naar een nieuw bestuurslid vanaf november 2003 Iedereen die interesse heeft, dit kunnen natuurlijk ook ouders zijn die nog geen kinderen op de peuterspeelzaal hebben, kan zich aanmelden bij Sandra Versteegen, tel. 571553. Nieuwe peuters kunnen vanaf 2 jaar worden aangemeld bij Sandra Versteegen. Hier kunt u ook terecht voor meer informatie over de peuterspeelzaal. Bestuur en leidsters peuterspeelzaal 't Stekske, Egzaans^l R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray 23 juni 2003 Brig a d ierennie uwesc hooliaa r Na herhaalde oproep moeten wij u helaas mededelen dat we voor het nieuwe schooljaar de brigadierspost van 11.30 uur een aantal keren niet bezet kunnen krijgen. Dit heeft consequenties voor de leerlingen van groep 1 t/m groep 3, zij zullen voortaan steeds gebracht en gehaald moeten worden of alleen over moeten steken. De ouderraad heeft op verschillende manieren geprobeerd de posten bezet te krijgen, maar er ligt natuurlijk ook een verantwoording bij de ouders/verzorgers. We zijn natuurlijk erg blij met de brigadiers die volgend schooljaar de andere posten bezetten, Einde schooljaar Hét schooljaar lööpt haar het ëlnd en we zijn druk om ê.e.a, voor het volgend schooljaar in orde te brengen, Volgende week kunt u van ons de nieuwe schoolgids en de nieuwe kalender ontvangen. Woensdag 9 juli t/m vrijdag 11 juli gaat groep 8 op kamp. Op donderdagavond zal het team een bezoek brengen aan de disco-avond, We wensen alle leerlingen fantastische afscheidsdagen toe. Maandag 14 juli a.s. ontvangen de ieerüngen van groep 3 t/m 8 het iaatste rapport. Tèaiïï BS Dë SfêK

Castenrays dorpsblad De Schans | 2003 | | pagina 5