Stichting Jeugdwerk Castenrav -7- R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray 23 juni 2003 Uitnodiging afscheid Ria Maes: Na 28 jaar op de Stek werkzaam te zijn geweest is dan nu het moment gekomen waarop Ria definitief afscheid neemt. Dit willen wij natuurlijk niet zo maar voorbij laten gaan. Wij bieden Ria daarom een receptie aan en willen U in de gelegenheid stellen om op donderdag 17 juli a.s. van 20.00 uur tot 21.00 uur in de aula van de school afscheid van haar te nemen. Op vrijdag 18 juli willen we Ria nog eens met alle kinderen in het zonnetje zetten. Wij hopen op veel belangstelling. Oproep Brigadieren: Voor het komende schooljaar krijgen we 6 posten om 11.30 uur niet meer bezet. Wij willen U daarom vriendelijk maar toch ook dringend vragen om nog eens voor U zelf te bekijken in hoeverre U slechts één kwartiertje in de week zou kunnen vrijmaken voor de veiligheid van o.a Uw en andere kinderen. Opa's, Oma's, buren, maar ook ouders van kinderen die geen gebruik maken van het brigadieren, willen wij bij deze benaderen. Ouders die eventueel bereid zijn 2 keer te willen brigadieren mogen zich ook melden. Indien U zich wilt aanmelden kunt U contact opnemen met Elly Bongers tel: 571979 Schoolreis: Zowel de onder- als de bovenbouw heeft een fantastische (mid)dag achter de rug. We hebben veel plezier gehad en alles is naar wens verlopen. Schans en OR nogmaals bedankt voor de bijdrage. Kledinginzameling: De kledinginzameling heeft deze keer het geweldige bedrag van 338,53 opgebracht. Allemaal hartelijk bedankt! De weg van school naar huis: Een aantal kinderen zijn erg lang onderweg van school naar huis, voor de brigadiers m.n. is dit een probleem. Zij moeten daarom te lang wachten tot alle kinderen over zijn. Op school proberen we de leerlingen zo snel mogelijk naar huis te sturen. Wij vragen of ouders verzorgers ook hier nog eens op willen toezien en dit nog eens met hun kinderen willen bespreken. Team BS De Stek Zaterdag 5 juli: Trapveldspellen. Geef je op bij Regi. Het kost 1,00. Vrijdag 25 juli t/m maandag 28 juli: Doeweekend. Je kunt je nog opgeven tot en met donderdag 3 juli. Het kost net als vorig jaar 35,- voor één kind, 65,- voor twee kinderen en 97,50 voor drie kinderen per gezin. Je kunt dit donderdag de 24e juli betalen als de koffers worden gebracht. We vertrekken op vrijdag 25 juli ergens in de middag en we zijn maandag de 28e vroeg in de middag weer thuis. Zoals ieder jaar krijgen alle deelnemers een boekje waarin alles staat wat je moet weten.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2003 | | pagina 7