Tof Zondag, op Bierfeest- de Cdseise -3- We zijn nog een paar dagen verwijderd van de "Case/se Bierfeesten 2003 Traditioneel starten we de Bierfeesten met de zeskampwaarvoor de voorbereidingen in volle gang zijn. Ook bij de deelnemende teams laaien de spanningen weer langzaam op en hebben we alweer verschillende teams zien oefenen. De coaches Bart Emonts en Niek Wilms, van buurtschap "Case/e Vuruut" zijn aan het proberen een eenheid te smeden van hun buurt maar schijnen de grootste moeite te hebben om iedereen bij die "veredelde pick-nicktafel" aan de Pastoor Verheggenstraat weg te halen. Ook bij de "F.C. East side loopt het weer als vanouds. Er is zelfs een nieuwe coach gecontracteerd. Gerrie Du ij kers en Anjo Seijkens proberen hier de kar te trekken en hebben zelfs een zwembad bij Classens laten aanleggen om de conditie nog wat op te vijzelen. En wat er bij F.C. K. O. gebeurd? Na de succesvolle jaren van F.C. K.O. hebben ze van alle ontvangen premies een nieuwe coach aangetrokken. Naast Twan Strijbos zal nu ook Hay Dinghs aan het roer staan. Ons is echter geleerd: "Never change a winning team. Maar ja, over zelfvertrouwen gesproken... Volgens Jan Janssen, die het alleen moet doen bij de "oud inwoners" wordt er bij hun flink getraind. "Er lopen nog trans ferbesprekingen met K.O. over Paul Büddiger, maar we vinden de transferprijs van 2 kraten bier nog wat aan de hoge kant", aldus Jan. Bij A.C. Provinciale hebben Hans Heidens en Pieter-Jan Luyckx de touwtjes strak in handen. "We richten ons vooral op het "eieren overgooien" en hebben hiervoor bij Eric Thielen een prachtlocatie. Er zijn al wat eieren gesneuveld, maar dat merkt Eric toch niet... En ook de Street Dogs zijn natuurlijk druk in de weer. De coaches Ellen Geerets en Sander Dinghs (transfervrij gekocht) proberen ook dit jaar weer een gooi te doen naar het verhoog. "We zijn al enkele weken dagelijks aan het trainen. Het polstokhoogspringen o ver de Lol lebeek gaat erg goed en we denken hierbij de joker te kunnen inzetten We hebben ze er toch maar op gewezen dat ze de spellen van het vorig jaar niet nodig hebben... Je ziet het, er zal weer flink gestreden worden om y-e Bfe//@ö die felbegeerde cup... A Doe mee, of kom je buurt aanmoedigen op zondag 29 juni tijdens de Zeskamp 2003!!! De teams worden in tenue en met joker ver wacht om 10.45 uur op het Zeskampterrein. (De coaches om 10.30 uur i. v.m. speluitleg).

Castenrays dorpsblad De Schans | 2003 | | pagina 3