SVOC '01 afdeling Jeugd voc -7- Hierbij de uitslagen van het goed georganiseerd en in prachtige weersomstandigheden gespeelde toernooi van 2e pinksterdag te Sevenum. El 8;e plaats E2 2e plaats E3 4è plaats Fl 8e plaats F2 3e plaats F3 le plaats na penalty's F4 6e plaats Allemaal hartelijk gefeliciteerd met het behaalde resultaat. Beste jeugdleiders van alle F - teams seizoen 2003 - 2004. Op dinsdag 1 juli is de ouderavond voor de ouders van nieuwe leden en de ouders van de F - teams. Graag aanwezig zijn voor de kennismaking met de ouders. We hopen te verwelkomen Peter Gommans, Mini Tacken, Wim Deenen, Cor Sommers, Jolanda Vullings, John Versteegen, Wilbert van Keijsteren, Moniek Spreeuwenberg, Harry Voermans, Toon Dinghs, Frank Janssen, Frank Heetkamp en Jan Nelissen. Noteer dit op de kalender en in de agenda aub. Uitnodiging ouderavond jeugdvoetbal. Beste ouders van de nieuwe leden van SVOC '01 en de F - teams, Graag nodigen wij u uit op dinsdagavond 1 juli om 20.00 uur in onze Sportpark De Heesakker voor de jaarlijkse ouderavond. Een avond waar alle ouders van de nieuwe leden en de ouders van de F - teams uitleg krijgen hoe alles georganiseerd is bij het Jeugdvoetbal van SVOC '01. Noteer het in je agenda aub. kantine op De agenda zal zijn 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. Opening jeugdvoorzitter Jan Nelissen. Het jeugdbeleidsplan door Frank Heetkamp. Voorstellen leiders sters F - jeugdvoetbal. Contributie en aanmelden door Harry Voermans. Huishoudelijke en gedragsregels bij een teamsport. Opleidingen voor jeugdleiders sters. Kleding bij SVOC '01 Team indeling F - teams. Rondvraag en sluiting. Uitslagen Toernooi Tiglieja van 14 juni E-l4e plaats E-24e plaats 5_3 je plaats 5_44e p|aats D-l5e plaats D-24e plaats 'OF

Castenrays dorpsblad De Schans | 2003 | | pagina 7