f$AAö Notulen openbare dorpsraadvergadering van maandag 28 april 2003 gehouden in café J. Hesen te Castenray; aanvang 20.00 uur 1. Opening De voorzitter opent de vergadering en heet iedereen welkom 2. Notulen openbare vergadering 24 februari 2003 Deze worden goedgekeurd en ondertekend door voorzitter en secretaris 3. Ingekomen stukken en mededelingen Bedankbrief van Stichting Heesakker voor de donatie t.b.v. de renovatie van de sportaccommodatie Uitnodiging van gemeente Venray voor het bijwonen van de huldiging van de gedecoreerden b.g.v. Koninginnedag Uitnodiging van gemeente Venray voor bijwonen van de dodenherdenking op 4 mei Brief van de heer M. Dinghs; hem zal schriftelijk worden geantwoord .Wijzigen statuten Dorpsraad; deze zijn gekopieerd voor alle leden van de dorpsraad Brief van Han Verkuijlen inzake enquêteformulieren; dit was een standaardbrief. We hadden op onze brief een uitgebreider antwoord verwacht. Onderscheiding Koninginnedag; we komen op 30 april om 18.45 uur bij De Wis bij elkaar, om daarna met de fanfare richting huize jubilaris te gaan. Iedereen is welkom; zie verdere berichtgeving in De Schans. Meivergadering van de dorpsraad komt te vervallen i.v.m. het afwezig zijn van de 4. Renovatie dorpsplein Aan de hand van een tekening krijgen de belangstellenden uitleg van Ben van der Sterren over de inrichting van het nieuwe dorpsplein. Vanuit de werkgroep zal een en ander verder geregeld worden. Het is de bedoeling om op 6 september a.s. het plein feestelijk in te wijden, tezamen met de inzegening van het H. Hartbeeld bij de kerk. 5. Rondvraag Er is door Staatsbosbeheer nog geen actie ondernomen inzake de wandelroute door de Castenrayse Vennen. Heemkundig genootschap en Staatsbosbeheer hebben hierover contact met elkaar. De Rietweg en het braakliggend terrein achter de woningen aan de Gerrit Artsstraat wordt gebruikt als stortplaats voor puin en tuinafval (gras). Ook klaagt men over overlast door hondenpoep. Er zal een bericht hierover in De Schans worden geplaatst Kan de Tunnel onder de A-73 aan de Tunnelweg worden bespoten door graffitikunstenaars? Hierover zal contact worden opgenomen met openbare werken. Er zal een locatie worden gezocht voor de apparatuur van De Schans. 6. Sluiting De voorzitter dankt allen voor hun inzet en sluit de vergadering om 22.00 uur. Volgende vergadering op 23 juni 2003. voorzitter.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2003 | | pagina 3