Nederlandse Vakantie Consulenten Uw vakantiereis boeken bij u thuis, op een tijdstip dat u uitkomt! reisadviseur Marion Classens, Castelostraat 30, Castenray Enkele dagen later kon de pastoor alsnog zijn strafregels in ontvangst nemen, aangevuld met nog eens duizend van de ouders, allen geschreven zonder carbon en zonder aan elkaar gebonden potloden In het daaropvolgende voorjaar nam de natuur wederom het heft in handen en werden de sporen van de brand geheel uitgewist. De kikkers kwaakten weer in harmonie om het hardst en een keur aan vogels bouwde in de bomen, struiken en in het riet nog meer nesten met nog meer eieren, dan voorheen. Als een phoenix herrees ft Broek weer in al zijn pracht, om aan haar bezoekers gedurende de gehele komende zomer die rust te doen uitstralen, die de 'Caselse meense' tot op de huidige dag zo node ontberen. Ook Jan Peeters reageerde op het stuk over de aanleg van de schaatsbanen. Zijn aanvullingen en andere informatie worden een andere keer gepubliceerd. Jan, bedankt voor jouw bijdrage. Heilig Hartbeeld Zoals velen van u hebben kunnen zien, hebben we de fundering voor de sokkel en het plateau rondom inmiddels uitgegraven. Dit in goede samenwerking met de Dorpsraad en het Kerkbestuur. Leo Drüggen heeft de elektriciteitsleidingen ingegraven, waardoor later de elektrische bedrading wordt getrokken, zodat het Heilig Hartbeeld 's avonds verlicht kan worden. Leo, zeer bedankt voor jouw bijdrage. Binnenkort zal het fimderingsbeton gestort worden en kan het metselwerk een aanvang nemen. We houden u op de hoogte van de vorderingen. Zoals u weet wordt het beeld op zaterdag 6 september na de Plechtige Heilige Mis van 18.30 uur ingezegend. Tevens wordt dan aansluitend het gerenoveerde dorpsplein met enige ceremonie officieel in gebruik genomen en is er ook nog een expositie in het gemeenschapshuis. Deze expositie, die ook 's zondags nog te bezichtigen is, staat in het teken van 70 Jaar Parochie St.Matthias Castenray. voor een persoonlijk advies Keuze uit alle bekende Nederlandse reisorganisaties met een uitgebreid aanbod vakantiereizen Eén telefoontje naar mij en ik kom graag, geheel vrijblijvend, bij u langs. Voor deze service betaalt u niets extra. tel.: 0478 571822 fax: 0478 691332 Aangesloten bij SGR en ANVR, dus (financieel) veilig en vertrouwd u

Castenrays dorpsblad De Schans | 2003 | | pagina 14