Bedankt! -2- SVOC - dag vol temperament en plezier. De tweede SVOC - dag zal de geschiedenis ingaan als gezellig, warm en heel goed verlopen. Met een record aantal deelnemers, "maar liefs 26 teams verschenen aan de start" kunnen we gerust stellen dat de SVOC -dag een top evenement is. Hele gezinnen en vriendengroepen gaan een dagje sporten. Zowel korfbal als voetbal op een manier dat het plezier voorop staat, en de prestatie zeker mee telt. De mix van elementen maakt deze dag bijzonder, zeker bij deze tropische temperatuur. Het dames en heren mix, de variatie van samenstellingen, de leeftijd verschillen en de verschillende insteken van spelen geven extra glans aan de SVOC - dag. In een ongedwongen sfeer strijden en kijken hoever je als team komt. Vriendengroepen, buurten, families, voetbal en korfbal teams ontmoeten elkaar op de groene mat. Tussen door doelen op de korf en penalty schieten want ook hier was er veel strijd. De fietsroute langs velden en wegen maar ook langs veel tuinders werd door velen gefietst. Uiteindelijk gewonnen door Kitty en Mara Loonen en Toon en Diny Ewals. Winnaars op de SVOC - dag De vlag van SVOC, de kleuren rood - wit - blauw, hoog in top en hekken koesterend om de nieuwbouw dat typeert onze vereniging. Werken aan de toekomst en de wil om te presteren zijn karakter trekken van winnaars, en die heeft SVOC De doelkoningin 2003 is Linda van Deurzen, terwijl Joep Willemsen na een zware en lange strijdt de Penalty - Koning werd. De Hay Willemsen Trofee (Sjaan ziene Hay Trofee) werd door Hay persoonlijk aan de winnaars uitgereikt. Wie het zou worden bleef lang spannend. De finalisten van vorig jaar werden buiten de finale gehouden door Diek'n Bout en de Natuurtalentjes. Na een mooie en snelle pot bleef het toch bij 0-0. Dus penalty's moesten de beslissing brengen. Uiteindelijk bleek Rob Weijs een kleine, maar toch grote keeper te zijn. Hij sloeg enkele ballen knap buiten de palen. Hierdoor werd Diek'n Bout met als spelers René Arts, Ed Classens, Marco Classens, Pepijn Houwen, Roel Hoeymakers, Willy Peter, Ed Philipsen, Leon Strijbos, Rick Voermans, Rob Weijs, Steffan Weijs, Danny Wismans, Freek Wismans en Sander Zegers de winnaar van de SVOC - dag 2003. Proficiat Nieuwe beker geschonken door Maria en Toon Dinghs. Bij het korfbal was het uiteindelijk het team van de Spetters wat met de hoofdprijs aan de haal ging. Tiny Arts, Maria Classens, Franka Dinghs, Mirjam Gommans, Erna Jacobs, Helmie Janssen, Margret Kleeven, Tiny Jacobs, Elly Philipsen, Francien i Seykens en Connie Steeghs zullen als eerste hun naamplaatje op de nog in aankoop zijnde Toon en Maria Dinghs beker mogen zetten. Proficiat. Alle voetballers, supporters en iedereen die ertoe bijgedragen heeft dat ik op 28 mei j.l, mijn mooiste voetbalwedstrijd en mijn mooiste voetbalavond ooit heb mogen beleven. f Peter Verlinden ■I

Castenrays dorpsblad De Schans | 2003 | | pagina 2