Top deelname op SVOC - dag De foto' s van de afgelopen carnaval kunnen bij café Hesen^^^^P bekeken en besteld worden. -5- Wanneer Zondag 1 juni. Aanwezig zijn 10.30 uur. Aanvang wedstrijden 11.00 uur. Deelnemers, supporters en iedereen uit Castenray en Oirlo, Zondag 1 juni verwachten we 26 teams aan de start van een feestelijke korf- en voetbaldag. Niet de prestatie, maar het plezier en de gezelligheid staan voorop. Een dag waar vriendengroepen, buurten, families of "wat dan ookelkaar op sportieve wijze tegemoet treden. De 19 voetbalteams en 7 korfbal teams zijn verdeeld in poules en spelen kun eerste wedstrijd om 11 uur. Graag allemaal aanwezig zijn om 10.30 uur. Men moet er rekening mee houden dat er beperkte kleed en douche ruimtes zijn. Het doet ons bijzonder veel plezier dat 225 sporters uit beide dorpen meedoen. De feesttent zal gezellig vol zijn zeker als alle fietsers terug komen in de namiddag. Twee dorpen hebben samen een gezellige afsluiting van een prachtig seizoen. We verwachten ook alle SVOC - supporters, want als bestuur zijn we erg blij dat we zo veel publiek hebben. Ook de wijze waarop, onze korfbalsters en voetballers altijd aangemoedigd worden is na een valse start nu perfect. Laten we dat zo houden Uitreiking Hendrik Voermans Bokaal, Hav Willemssen en Rini Steeghs Trofee. De winnaar van de SVOC - dag krijgt de Hay Willemssen Trofee. Het team wat het hoogste eindigt in de competitie met voetballen krijgt de Hendrik Voermans Bokaal. Het hoogst geëindigde team bij korfbal krijgt de Rini Steeghs Trofee. We laten ons verrassen waar de wisselbekers dit jaar weer terechtkomen. Loterij van SVOC '01. Onze sponsoren hebben prachtige prijzen beschikbaar gesteld. Deze gaan we verloten op de SVOC - dag. Leden komen bij u langs met deze loten, steun onze club en pak die kans op een mooie prijs, succes! De loten worden ook op zaterdag op de Jeugd SVOC - dag verkocht, de trekking en prijsuitreiking is echter alléén op zondag. Trekking komt in de dorpsbladen. Kinderspelletjes. Voor de kinderen is er een springkussen en zullen we enkele andere spelletjes opbouwen. Wellicht zal onze kantinebeheerder voor de jeugd ook nog wel een spontane tombola organiseren. Ervaring en enthousiasme zijn bij Jos voldoende aanwezig. Veel plezier en allemaal een fijne dag!

Castenrays dorpsblad De Schans | 2003 | | pagina 5