"Open Caselse bierpulschuifwedstrijdenü!" Kreta, eiland met een eeuwenoude cultuur Op zondag 29 juni zijn er weer de Caseise Bierfeesten. Natuurlijk ontbreekt ook dit jaar de bierpulschuiftafel niet. We hebben dit jaar voor een iets andere opzet van het bierpulschuiven gekozen om tot meer strijd te komen. Kracht en precisie zijn de ingrediënten van deze "Open Caselse Bierpulschuifwedstrijd". Deze wedstrijd zal er als volgt uit gaan zien: De deelnemers dienen zich van te voren op te geven. Er zijn 3 categorieën; dames, heren en jeugd tot 16 jaar. Het spel bestaat uit 2 onderdelen, het op maat gooien (op een van te voren vastgestelde afstand) en het zo ver mogelijk schuiven van de pul. Voor beide onderdelen worden punten toegekend, welke bij elkaar opgeteld zullen gaan worden. Het spel zal volgens een knock- out systeem gespeeld worden. Verdere informatie volgt t.z.t. Tel: 0478 584966 Kreta, een zonovergoten eiland met een eeuwenoude cultuur en een zeer afwisselende natuur. Haast verscholen bergdorpjes tegen glooiende heuvels, vruchtbare groenen dalen, een steil oprijzende zuidkusten prachtige stranden aan lieflijke baaien. Zon-, zee-en strandgenoegens maken dit eiland onvergetelijk. Het is een veelzijdig eiland en u vindt er voor ieder wat wils. Bent u op zoek naar een rustige plaats op het eiland, kiest u dan voor Gerani of Maleme aan de westkust. Gaat u meer voor de drukte en het vertier dan kunnen we u Chersonnisos of Malia adviseren. Kiest u liever voor een typisch Grieks dorpje, dan zit u goed in Vamos. Bent u al ooit op Kreta geweest, kiest u dan voor één van de andere vele Griekse eilanden. Mu.vele accommodaties in Griekenland in priis verlaagd. Belt u voor meer informatie met Ine Marian Jeanne Petra Marieke Lucienne World of TUI Reisbureau Grotestraat 10 Venray Email: venraygrot@reisbureau.nl Wist u dat....bij ons ook terecht kunt voor het boeken van een huurauto? TUI Reisbureau

Castenrays dorpsblad De Schans | 2003 | | pagina 24