Kindervakantiewerk gaat op jacht naar PIRATEN!!! -9- Al enkele maanden is de organisatie van het Kindervakantiewerk Venray weer volop bezig. Iedereen is hard aan het werk om er ook dit jaar weer voor te zorgen dat de kinderen een spannende week te wachten staat. Dit jaar zal de Kindervakantiewerk week plaatsvinden van 21 t/m 25 juli en is het thema PIRATEN. Zo zijn er dus allerlei leuke activiteiten die met piraten te maken hebben. Ook zullen de kinderen zelf mogen knutselen; is er een lekker actieve sportdag en gaan we met z'n allen naar de film. Natuurlijk eindigt de week weer heel speciaal! Blijf dus niet thuis zitten ga met ons mee en beleef de mooiste tijd van je vakantie. In de week van 12 mei krijgen de kinderen van groep 3 tot en met 7 van de Venrayse basis scholen het informatieboekje met aanmeldingsformulier op school uitgedeeld. Ook kun je zelf kijken op www.kvw-venray.nl De aanmeldingsformulieren kun bij de school weer inleveren. Inschrijven is mogelijk tot uiterlijk 21 mei a.s. Kindervakantiewerk is ook dit jaar weer op zoek naar leiding. Leiding geven kan vanaf 15 jaar, maar iedereen kan helpen. Alle hulp is welkom, ook als je maar één of meerdere dagen kan helpen. Voor meer informatie is Kindervakantiewerk bereikbaar (tussen 18.00 en 19.00 uur) op telefoonnummer 0478 584687. R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Communie Zondag 27 april was een mooie dag met een mooie viering. We willen graag alle betrokkenen heel hartelijk bedanken voor de bijdrage en inzet die er geleverd is. De vele hulp draagt ieder jaar toch weer bij aan een mooie herinnering. Batterijen-inzameling In hele korte tijd was de batterijenton al helemaal vol. We hebben inmiddels al weer een nieuwe ton staan en de volle ton heeft ons 64 punten opgeleverd. Zoals u weet sparen we aan de hand van punten voor materialen op school. BEDANKT ALLEMAAL. Luizencontrole Vanmorgen was het luizenteam weer actief bij ons op school en gelukkig kunnen we nog steeds melden dat we luizenvrij zijn. Het luizenteam wil volgend schooljaar in dezelfde formatie doorgaan, daar zijn wij uiteraard als school heel bij mee. Dames bedankt. Ouderraad De ouderraad heeft alle leerlingen getrakteerd op een sinaasappel i.v.m. koninginnedag. Ouderraad bedankt hiervoor. Leerlingen groep 8 Rond 20 mei krijgen de leerlingen van groep 8 van het Dendroncollege te horen in welke stroming ze geplaatst worden. 25 Juni om 14.00 uur worden de leerlingen verwacht vooreen kennismaking. Team BS De Stek ray e-°* ^,akaiitfe|^

Castenrays dorpsblad De Schans | 2003 | | pagina 9