-8- Verslagen: SVOC1 Meerlol 0-2 SVOC'Ol heeft de laatste thuiswedstrijd van dit seizoen niet winnend kunnen afsluiten. Door een 0-2 zege wist Meerlo zich opnieuw minstens een jaar verzekerd van spelen in de vijfde klasse. De belangen vooraf waren duidelijk. SVOC'Ol kon vrijuit voetballen, Meerlo had de punten hard nodig om niet op de slotdag van de competitie het vijfdeklasserschap veilig te moeten stellen. In de eerste helft waren beide ploegen aan elkaar gewaagd. Goed voetbal werd echter bemoeilijkt door de harde wind die in de lengterichting over het veld stond. De thuisploeg en de gasten wisten slechts spaarzaam kansjes te creëren en als het al gevaarlijk werd dan stonden de beide betrouwbare sluitposten Ruud de Mulder en Arjan Cleven hun mannetje. De rust brak dan ook aan met een dubbelblanke stand. In de tweede helft eenzelfde wedstrijdbeeld. Weinig goed voetbal, van beide kanten veel lange ballen en slechts sporadisch een kansje op een treffer. De gasten kregen in de slotfase pas vleugels toen Mare Kusters zijn opwachting maakte. Van de invaller ging meer dreiging uit en nadat hij onreglementair werd gestuit, mocht Meerlo een kleine tien minuten voor tijd een vrije trap nemen. Aanvoerder Johan Coenders, de beste man aan de zijde van Meerlo, haalde vanaf ruim twintig meter hard uit en had het geluk dat zijn schuiver van richting werd veranderd. SVOC-goalie De Mulder was vervolgens kansloos toen de bal in de andere hoek van het doel plofte. In de slotminuut schoot Geurt Clevers zijn ploeg definitief in veilige haven. Voor Meerlo- trainer Han Friesen, die aan het einde van dit seizoen stopt als voetbaltrainer, een mooi afscheid. Voor de SVOC- ers waren de druiven zuur, want zij hadden voor Peter Verlinden en Rick Voermans, die voor de laatste keer in een thuiswedstrijd het shirt van de tricolores droegen, een passender afscheid in gedachten. Peter Verlinden stopt aan het einde van dit seizoen met voetballen en Rick Voermans gaat spelen in zijn woonplaats Meterik. Op woensdag 28 mei krijgen beide spelers in een wedstrijd tussen een selectie van SVOC'Ol en een 'prominentenelftal' (zal leider Leo Clephas ook zijn opwachting maken?) nog een passend afscheid aangeboden. Hopelijk komen dan alle supporters, die de ploeg in het afgelopen seizoen door dik en dun gesteund hebben, nog een keer naar De Heesakker. Vanaf deze plaats willen spelers en begeleiding van SVOC'Ol de supporters nogmaals van harte danken voor hun enthousiaste steun. Chapeau! Olympia'18 4 SVOC3 2-1 In dit duel tussen beide degradanten was Olympia de terechte winnaar doordat ze het grootste gedeelt van de wedstrijd met slechts 10 man niet voor SVOC 3 onder deden. Griendtsveen 2 SVOC 5 4-2 (1-1) Rene Voermans en Fank Zanders. Degelijke wedstrijd met kansen over en weer. Uitslag beetje geflatteerd. VW'03 6 SVOC 6 2-1 Na een sterke beginfase van de thuisclub kwam SVOC steeds beter in de wedstrijd en de 1-0 ontstond vrij ongelukkig. Voor rust waren er zeker kansen op 1-1Na rust toch de 1-1 van een aandringend zesde dat toch nog uit een terechte penalty verloos, 2-1. Een onverdiende nederlaag voor een strijdvaardig, bezielend SVOC. Neem een kijkje in de keuken bij onze koks, Kom kijken hoe Collies een schaapskudde drijven, Wijnproeverij met Winzer Meister Herman J. Botzet, Goud-bekroonde vleesproducten met asperge, Proevenl^M;Petef8^^Hatfsvlee^^gI ffjf Limousin Regionaal rundvlees, Livar varkensvlees Philipsen-^Ti Deze week bijzonder gunstig geprijsd: Limousin Runderschnitzels Belegen kaas Kalkoen pangang Omelet www.philipsenvers.nl Venrayseweg 151,5961 NS Horst Tel: 0478-571251 Di-Vr: 9.00-18.00 u Zaterdag: 9.00-15.00 u Vwiray Lewwi Castenray^

Castenrays dorpsblad De Schans | 2003 | | pagina 8