OUDERENBOND -17- Collecte Astmafonds van 5 tot 10 mei 2003 Ook dit jaar komen leden van de Ouderenbond weer bij u aan de deur voor het ophalen van de collecte voor het Astmafonds. Dit fonds stelt alles in het werk om de in ademnood verkerende patiënten uit hun benauwdheid te verlossen of hierbij de helpende hand te bieden. Steun het Astmafonds! Dit goede doel is zeer aan te bevelen. Huifkar- en fietstocht Op 4 juni a.s. hebben we weer onze jaarlijkse huifkar- en fietstocht georganiseerd,met als eindbestemming koffie en vlaai in de blauwe bessen kwekerij van de Fam. Hay Arts in Broekhuizen. We rekenen op mooi weer, lekkere vlaai en veel deelnemers! Deelname gratis, wel opgeven met vermelding huifkar of fiets. Midgetgolf Op 25 juni a.s. gaan we weer naar de Midgetgolfbaan bij Buitenlust in Venray een middag golven; dit gebeurt weer in samenwerking met de afdelingen Castenray-Oirlo-Oostrum. Drie daagse reis Deze driedaagse reis is volgeboekt. De deelnemers krijgen persoonlijk bericht over betaling enz. Dagtocht 12 Augustus a.s. Er zijn reeds 22 aanmeldingen voor onze dagtocht, dus het loopt lekker! Heeft U zin in een dagje uit, U kunt zich voor deelname opgeven bij: Mie Thielen tel. 571340 Nel Cox tel. 571589 - TruusTacken tel. 571249 Mart Smulders tel.571630 Leo Philipsen tel.571529 Ook voor deelname aan de eerder genoemde activiteiten. Volksdansen Wie heeft er zin om onze dansgroep te komen versterken! Een beetje denkwerk, wat voetengestamp, maar vooral veel plezier op dinsdagmiddag van 14.00 - 15.00 uur. De koffie is bruin!Loop eens binnen we dansen nog tot 14 juni a.s. We hopen in september met een grotere groep te starten. Alle 50+ welkom. Ouderen Info Rabobank De Rabobank heeft ons gevraagd om de ouderen te informeren over het verkrijgen van portvrije enveloppen voor het versturen van betaalopdrachten. Belangstellende kunnen de enveloppen telefonisch bij de bank bestellen onder nummer 530300; vervolgens worden de enveloppen bij U thuis bezorgd. in beweging1. - Jy v*i

Castenrays dorpsblad De Schans | 2003 | | pagina 17