Stichting Jeugdwerk Castenray Het is weer bijna moederdag. Tijd voor het bestuur van het Jeugdwerk om met bloemetjes en plantjes aan te komen. Ben je al bezig met de tuin? Niet erg, maar zorg dat er nog een paar kale plekken overblijven! Zaterdag 3 mei Bloemenactie van Stichting Jeugdwerk. 18.00 uur 09.00 uur -3- Zaterdag 12 april: Paasspeurtocht. Opgeven kan nog tot en met donderdag. Jullie doen een speurtocht door Castenray en onderweg mogen jullie wat opdrachten uitvoeren. Die opdrachten hebben iets te maken met Pasen. Het kost 1, 50. Verder zoeken we nog leiding. Dus ouders en andere geïnteresseerden die zin hebben om zaterdagavond een wandelingetje te maken graag opgeven bij Regie, 571590 (opgeven met z'n tweeën kan natuurlijk ook maar de oudste moet wel minstens 18 jaar zijn). We beginnen om 20.00 uur en om 22.00 uur zijn we klaar. Zorg voor warme kleding. Zaterdag 26 april: Activiteit nog niet bekend Zaterdag 10 mei: Knutselen voor moederdag Zaterdag 24 mei: Rollebol. Donderdag 19 juni t/m zondag 22 juni: Avond 4-daaqse Vrijdag 25 juli t/m maandag 28 juli: Doeweekend Dorpencompetitie Senioren Afgelopen zaterdag hebben de eerste wedstrijden voor de dorpen competitie plaatsgevonden. Op ons eigen tennispark "t Diekske" behaalde het Zaterdag C-team, in hun debuutwedstrijd, een 3-7 nederlaag tegen America C. Onze beide A-teams speelden vervolgens tegen elkaar. Het werden enkele spannende en bloedstollende partijen. Na afloop werden de punten broederlijk verdeeld: 5-5. Opmerkelijk was dat ook de game- stand gelijk was: 48-48. Programma aanstaand weekeind: Zaterdag: L.V.H. Al - Oica A2 17.00 uur 't Lobke Al - Oica Al Zondag: Oica Cl - T.V.Y. Cl Paaseierenactie In verband met de problematiek rondom de vogelpest zien wij ons genoodzaakt om de paaseierenactie NIET door te laten gaan! Wij vragen uw begrip hiervoor. ~amo-CASTENfl«r"

Castenrays dorpsblad De Schans | 2003 | | pagina 3