-6- TENNISCLUB OIRLO - CASTENRAY WEJEBE BLITTERSWIJCK B.V. Lu mobiliteitspartner 24 uurs service Openingstoernooi Op zondag 30 maart vindt het eerste toernooi van het zomerseizoen plaats. Vanwege d grote deelname, maar liefst 45 leden, zullen de eerste wedstrijden beginnen om 09.00 uur. Het wedstrijdschema hangt vanaf woensdag bij het clubgebouw, dus gaarne even gaan kijken hoe laatje moet tennissen. (Denk ook aan het verzetten van de klok) Tussen de middag zal aan alle deelnemers een brunch voorgeschoteld worden. De tennislessen zullen een aanvang nemen in de week van 7 april. De deelnemers zullen deze week een schema ontvangen. Racketwisselen Zoals gebruikelijk start na het openingstoernooi het racketwisselen voor senioren. Vanaf zondag zijn alle senioren op woensdag van harte welkom om te komen tennissen. We starten vanaf 19.00 uur. Paaseierenactie De tennisclub heeft het voornemen om op 11 en 12 april gekleurde paaseieren te gaan verkopen bij alle inwoners van Oirlo en Castenray Op 11 en 12 april zullen leden van de tennisclub huis aan huis gekleurde paaseieren verkopen in Oirlo en Castenray. Heeft U het voornemen om gekleurde paaseieren te kopen wacht er dan mee tot voornoemde dagen. Buiten het feit dat dit heerlijke eieren zijn steunt u ook nog eens keer de tennisclub Oude heerweg 23 - 5863 AC Blitterswijck Tel. 0478 - 53 24 44 - fax 0478 - 53 26 41 - E-maiLweiebemrdc.net Verkoop auto's alle merken nieuw en gebruikt. Leasing en verhuur geel/grijs kenteken Reparatie en onderhoud Schade - afwikkeling en herstel Inbouw alarm en navigatiesystemen Airco's afvullen en reinigen Dealer 45km auto's Verkoop Adno truck-accessoires Erkend Bovag lid Wasserette www.wejebe.nl

Castenrays dorpsblad De Schans | 2003 | | pagina 6