4 Sparta 18 6 SVOC 4 0-3 SVOC 5 VCH 6 0-1 SVOC 6 VCH 7 1-5 naar de gelijkmaker. Een rij kansen werd echter niet benut door Joep Manders, Dirk van de Ven en Paul Manders. Vijf minuten voor de pauze tikten de broers Joep en Paul Manders zelfs de bal drie keer voor het doel van Wanssum naar elkaar toe zonder doeltreffend uit te halen. Wanssum ging de rust dan ook in met een gelukkige 1-0 voorsprong. Na de pauze maakte 'goudhaantje' Arjan Tijssen het verschil. Tijssen, in het veld gekomen voor Rick Voermans, liet al na zeven minuten de gelijkmaker aantekenen. Hij pikte een lange bal van Joep Manders op, omspeelde de doelman van de thuisploeg, en schoof de bal vervolgens beheerst in het lege doel. Na ruim een kwartier spelen was het opnieuw raak. Harm Büddiger speelde zich op links knap vrij en leverde een perfecte voorzet af. Die werd door Joep Manders op juiste waarde geschat en tegendraads knikte hij de bal met zijn hoofd tegen de touwen. Tien minuten voor tijd was het opnieuw Aijan Tijssen die de thuisploeg de genadeklap toediende. Ivan Maes besloot een solo met een perfecte steekbal op zijn collega in de spits en, net als bij zijn eerste doelpunt, omspeelde Tijssen de keeper om daarop de 1-3 aan te tekenen. Door deze zege heeft SVOC'01 nog volop kansen om de tweede periode te pakken. Afhankelijk van directe concurrent Excellent kan SVOC'01 bij winst over twee weken thuis tegen Stormvogels, de periode in de wacht slepen. Zondag gaat SVOC'Ol op bezoek bij koploper De Zwaluw. Na de onsportieve actie van ut Urst vorige week dacht men dat we met onze stand-by keepers met tuinhandschoenen geen punten konden halen. Anders dan vorige week in de Schans vermeld gingen we toch met een welverdiend puntje vanuit Well naar huis. Dan nu deze zondag: In het stalende zonnetje wisten we vandaag met gemak met drie punten naar huis terug te keren. Een goed spelend Vierd overklaste het thuis spelende Sparta volledig. Toch was de selectie na een geslaagde trainingsavond op het Klompfeest niet helemaal fit met een paar aangeschoten herten en een paar rotte Polen met een ploeg achter zich aan verlieten ze Sevenum met een welverdiende 0-3 zege. Toch blijkt maar weer dat Ralf met een goede verdediging voor zich volledig tot zijn recht komt en door een paar goede reddingen wel de nul kan houden. In de 2e helft sportieve wedstrijd met uitmuntende kans voor de laatste man Ruud. Het standbeeld was al bijna klaar, dit is nu weer vernietigd. Verder was er een mega kans van Houwen maar helaas resulteerde dit ook nergens in. Verder zeer goede inzet van iedereen. Pluimpje. Het klinkt wellicht gek maar qua kansen zou een uitslag van bijv 4-5, 5-5 of 4-6 gekund hebben. In feite speelde SVOC plaatselijk iets te ongeconcentreerd en te mat waarmee het verlies verklaard is. Kort voor rust werd het 0 1 en onmiddellijk na de thee mocht VCH te vlug en te ruim uitlopen naar 0-5. Hierna waren er nog diverse SVOC kansen maar het bleef slechts bij de ene treffer van Wim Kusters, 1-5. SJW Deurne - SVOC-A 2-2 Ruststand 1-2 8 maart Doelpuntenmakers: Peter-paul Dinghs 2x De felle wind was hinderlijk aanwezig deze middag maar desondanks een sportieve "pot". SVOC combineerde goed ondanks het slechte veld in deurne. Hierdoor kreeg svoc verschillende kansen en PP benutte er 2 van. Deurne was niet echt gevaarlijk in de eerste helft, maar scoorde toch de mooiste goal van de wedstrijd: Een afstandsschot wat vlak onder de lat in het net belandde. Na de rust maakte Deurne hun achterstand al in de eerste paar minuten goed. De verdediging miste massaal een voorzet die behendig door de deurne-spits werd ingetikt. Daarna nog over en weer kansjes maar iedereen was na afloop tevreden over de uitslag... SVOC-A - SV Venray 0-1 Ruststand 0-0 15 maart SVOC begon de wedstrijd erg matig en het was venray dat vlot combineerde en het meest dreigend opdook voor het svoc doel. Toch hoefde Giel de eerste helft maar 1 keer reddend op te treden. Gaande weg de eerste helft kreeg svoc meer grip op de wedstrijd en dit resulteerde in enkele goede mogelijkheden op een voorsprong. Venray speelde zichzelf intussen uit de wedstrijd door verbale kritiek onderling en op de leiding. De tweede helft ging het hier mee door en het was svoc wat in de tweede helft een veldoverwicht had maar dit in kansen niet kon uitdrukken. Venray daarintegen scoorde tegen de verhoudingen in wel en zo kreeg deze wedstrijd sportief gezien een verkeerde winnaar wat de punten mee naar huis nam. Jammer, volgende keer beter S.V.O.C.-B - Leunen 1-4 In een gelijkopgaand duel trok Leunen uiteindelijk aan het langste eind. Vlak na rust werd de achterstand nog teruggebracht tot 1-2 en leek er meer in te zitten. Maar de treffers aan Leunse zijde kwamen wel erg gemakkelijk tot stand. S.V.O.C. kreeg nog wel kansen om dichterbij te komen maar het zat er deze middag niet in. Doelpunt: Theo Hellegers.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2003 | | pagina 4