-2- OUDERENBOND c JAARVERGADERING FEESTAVOND. Vandaag 19 maart a.s. hebben we onze jaarvergadering en tevens feestavond georganiseerd. We beginnen met een H.Mis met intentie voor levende en overleden leden van onze Ouderenbond. H.Mis 17.30 uur. Het verdere verloop van de avond is als agenda met toebehoren op het thuisadres bezorgd. BEDEVAART SMAKT 26 maart a.s. Op woensdag 26 maart a.s. gaan we op bedevaart naar St. Jozef in de Smakt. c Om 15.00 uur is er de H. Mis waarna koffie/thee met vlaai in het Pelgrimshuis. Dit is weer in samenwerking met de afd. Castenray -Oirlo- Oostrum georganiseerd. We gaan met de auto en we zorgen dat iedereen mee kan. 1 maal koffie/thee met vlaai wordt door de penningmeester uit de kas afgerekend. U kunt zich opgeven voor deelname bij het bestuur t.m. 24 Maart a.s. Demonstratie Aloë vera producten. Op maandagmiddag 31 maart a.s. is er een presentatie en demonstratie met Aloë vera producten. Dit is geen agressieve verkoopmiddag; er wordt gedemonstreerd en waar nodig is gemasseerd. Men krijgt iets lekkers bij de koffie aangeboden en nog voor iedere deelnemer een aardige attentie. U hoeft geen lid te zijn van de K.B.O. Dus iedereen is welkom!Wel opgeven voor deelname i.v.m. iets bij de koffie en de attentie. Kienen 9 April gaan we kienen met prijsjes in de paassfeer. Mie Thielen Tel.571340 Nel Cox Tel.571589 Mart Smulders Tel.571630 Leo Philipsen Tel.571529 Truus Tacken Tel.571249 Dankbetuiging Voor de blijken van belangstellingen medeleven, betoond bij het overlijden en de uitvaart van Trui Janssen en Coba Janssen willen wij u hartelijk danken. Een bijzonder woord van dank willen wij richten aan de bewoners en medewerkers van Zorgcentrum Het Schuttersveld te Venray voor de liefdevolle verzorging die zij daar mochten ondervinden De familie. Castenray, maart 2003 Ki

Castenrays dorpsblad De Schans | 2003 | | pagina 2